2017 Yeni Yıl Kredileri

2017 Yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde yeni yıl kredileri veya yılbaşı kredi kampanyaları şeklinde arayışlara girenler için çeşitli bankaların yeni yıl kredi kampanyalarını ve uygun faizli kredi seçeneklerini araştırarak bilginize sunuyoruz.

“Kredi 2017″ sloganı ile yola çıkan Halkbank kredi 2017 kampanyasından söz etmeden bu yazıya başlamak olmaz tabii. Halkbank bu yeni kredi kampanyasında , bugün kredi çek , ödemeye 2017 de başla diyerek ,geri ödeme konusunda ” ileri tarihli kredi ödeme” seçeneği imkanı isteyenlere iyi bir seçenek sunuyor. Halkbank kredi 2017 kampanyasından faydalanmak için bankanın şubelerinden birine başvuru yapmanız yeterli.

İster ihtiyaç ya da diğer deyişle tüketici kredisi , ister araç kredisi ister konut kredisi olsun çeşitli ihtiyaçlarımız için kredi kullanmak zorunda kaldığımız gizli bir olgu değil. Küçük ihtiyaçlar dışında bazen zorunlu bazen imkanlarımız dahilinde yaşam kalitemiziartırma amaçlı harcamalar yapar ve bu harcamaların bir kısmını da banka kredisi çekerek gideririz.Elbette bunu yaparken en düşük faiz oranının yanında masrafı düşük olan, kısacası giderlerin en düşük olduğu kredi seçeneğini bulup en küçük geri ödeme miktarları ile kredimizi kapatmak isteriz. İşte tam burada bankaların özel gün ve dönemler için düzenledikler kampanyalardan faydalanmanın kazançlı kısmı ön plana çıkmakta. Örneğin 2017 yılbaşı kredi kampanyaları -ya da yeni yıl kredisi – bankaların her yeni yıl girerken ve akabinde uyguladıkları kampanya türlerinden birisi.

Gelelim bankaların 2017 yeni yıl kredi kampanyalarına , faiz oranlarına ve kredi özelliklerine.

Örneğin ING Bank 2017 yılbaşı kredisi olarak 36 ay ve 48 ay vade aralıkları için 0,99 faiz oranlı bir kredi kampanyası yapıyor.Ayrıca bu kredi 3 ay ertelemeli kredi özelliğini de taşıyor.

Garanti Bankası Bireysel ihtiyaçkredisi olarak 2017 yılbaşı yeni yıl kredisi vermekte. Bu kedinin vadesi 3 ile 48 ay arasında değişirken faiz oranlarını 1,14 olarak belirlemiş.Minimum kredi miktarı da 1000 tl olarak belirlenmişken maksimum 500 bin tl ye kadar kredi çekilebiliyor.

2017 yılbaşı kredisi olarak İş Bankası ihtiyaç kredisini 3 ay – 48 ay vade aralığı için kullanmaya müsait ancak kredinin faiz oranının 1,15 olduğunu belitrmek lazım. İş Bnakasından yeni yıl kredisi olarak bu seçenekte en az 3 bin , en fazla 50 bin tl kredi kullanmak mümkün.

Yeni yılda Burgan Bank ‘ta yılbaşı kredisi için şartlarını belirliyor. en az  bin en fazla 100 bin tl kredi kullanabileceğiniz “burgan bank yeni yıl kredisi” için belirlenmiş kredi fazi oranı 1,17.

TEB de yeni yılda 2017 yılbaşı kredi kampanyası amacıyla en az 3 en fazla 36 ay vade ile 1000 tl ile 20 bin tl arası ihtiyaçlarınız için faiz oranı 1,25 olan kredi kampanyası yapmakta.

Bankpozitif de adrese teslim masrafsız kredi seçeneği ile yeni yılda da kendinden bahsettirmek istiyor görünüyor. Bankpozitif kredi kampanyasında 3 ile 35-6 ay arasında vadelerde kredinizi kullanırken kredi faiz oranı 1,29. Bu kredi için belirlenen tutarlar ise 3 bin ile 50 bin tl arası bir rakam olmalı.

2017 yılbaşı kredi kampanyalarına dahil olan bankalardan bir diğeri de 1,29 kredi faiz oranı ile Yapı Kredi Bankası.

Yapı kredi bankası 2017 de yeni yıl kredisi olarak 1000 ile 10 bin tl arası kredi kullanımına izin veriyor. Kredi  vadesi olarak ta 3 ay ile 48 aya kadar vade belirleyebiliyorsunuz.

En uygun yılbaşı kredisi  elbette sizin en kolay alacağınız ve  en kolay geri ödeme yapabileceğiniz kredi ve banka olacaktır. 2017 yılbaşı kredileri arasından verdiğimiz örnekleri ve dieğr bankaların seçenekleirni inceleyip, kendi imkanınıza göre en uygun krediyi kullanabilirsiniz. Şimdiden iyi yıllar…

 Bir önceki yazımız olan Kosgeb Hibe Kredi Dolandırıcılığı başlıklı makalemizde kosgeb destekleri ve kosgeb kredi dolandırıcılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git