4440800

444 0 800 kimin nerenin numarası? gibi bu soruların aslında çok kolay ve kısacık  bir cevabı var. Deniz Bank’ın müşteri temsilcisi iletişimi için kullanım numarasıdır. Bu numara aracılığı ile sizi aramışlar ise elbette sizin mutlaka bu numaraya dönüş yapmanız gerekmez, sizi arayacaklardır. Muhakkak sizi bir kampanya ya da kredi hakkında bilgilendirmek ya da herhangi bir yeni uygulama vb. tanıtım yapmak için aramışlardır.

 444’lü banka numaralarını aramak genellikle ücretli olduğu için Denizbank’ın bu  numarasını aradığınızda da telefonunuza ister cep telefonu olsun ister sabit telefon ,kendi operatörünüzün ve servis sağlayıcınızın belirlediği oranda ödeme yaparsınız.

444 0 800 sizi aradıysa geri dönüp sizin aramanıza gerek yok dedik çünki genellikle size bir şekilde ilk aramada ulaşamamışlar ise , Deniz Bank müşteri temsilcileri bölümünde çalışan görevliler bu aramayı kayıt altına alarak sizi mutlaka daha sonra yeniden arayacaklardır.

Her ne kadar numaranın aramasından sıkılsanız da Bankalar , krediler ya da diğer  uygulamaları hepimize bir gün gerekli olacak ve bir sıkıntımızı gidermede de yardımcı olacaktır.Biz ne kadar bankalardan uzak yaşamak istesek de Bankalar ve elbette telefonları da hayatın gerçeğidir.Bir önceki yazımız olan Hareketli Ortalama Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Sayfa başına git