Akbank Direkt Kredi Kampanyası

Çoğu zaman harcamalarımız bütçemizin dışına çıkar. Ya da planlanmayan harcamalar, ödemeler ve masraflar gelirimizden fazla giderimiz olmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda acil çözüm ihtiyacına cevap veren direkt kredi kampanyaları oldukça revaçtadır. Hemen hemen tüm bankalardan anında kredi başvurusu, direkt kredi başvurusu, ya da acil ihtiyaç kredisi adı altında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank Direkt Kredi Kampanyası da Akbank güvencesi ile müşteri ihtiyaçlarını anında karşılamaya yönelik bir kredi kampanyasıdır. Bu kampanya ile ilgili tüm detaylar ve ayrıcalıkları sitemizde bulabilirsiniz.

Zamansız nakit ihtiyaçlarına anında çözüm üreten bankalardan bir tanesi de yukarıda da bahsettiğimiz gibi Direkt Kredi Kampanyası ile Akbank. Bu kampanya ile imza, belge ve kefil olmadan, şubeye gitmenize bile gerek kalmadan çok kısa bir süre içerisinde kredi başvurunuzu yapabilir, anında kredinizi hesabınızda görebilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar kredinizi kullanabilir, sadece birkaç saniye içerisinde hesabınızda görebilirsiniz. Gün ve saat sınırlaması olmaksızın 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunabilir, kredinizi ise resmi tatil ve hafta sonları dâhil 8 ile 22 arasında dilediğiniz bir zamanda kullanabilirsiniz. Akbank Direkt Kredi Kampanyasına başvurmanın birkaç yolu bulunuyor. Öncelikle Akbank Direkt İnternete girebilirsiniz. Ya da Akbank Mobil uygulamasıyla Akbank Direkt Kredi formunuzu doldurarak çevrimiçi başvuruda bulunabilirsiniz. Bunlara ek olarak Akbank Telefon şubesiyle de direkt kredi başvurusunda bulunulabilir.

Küçük bir hesaplama ile direk kredi miktarlarına örnek vermek gerekirse 15.000 TL direkt ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde %1,39 faizle aylık taksitleri 557 TL olacak şekilde 36 ay vadeli bir ödeme planı ile geri ödeyebilirsiniz. Üstelik 1000 TL ile 15000 TL arasındaki tüm kredi miktarlarında faiz oranı sabit %1,39 olarak uygulanmaktadır. Akbank Direkt Kredi Kampanyasında minimum kredi tutarı 1.000 TL iken maksimum kredi tutarı da 15.000 TL olarak belirtilmiştir. Maksimum vade seçeneği ise 36 ay olarak belirtilmektedir. Sizler de acil kredi ihtiyaçlarınız için Akbank güvencesi ile Akbank Direkt Kredi Kampanyasına başvurabilirsiniz.

 Sayfa başına git