Akbank Ev Kredisi

Gayrimenkul alanında kişiler en çok bir ev sahibi olmak istemektedir. Kendilerine ait olan bir evi satın alabilmek için kapsamlı bir araştırma içerisine giren kişiler, bankaların son yıllarda büyük avantajları ile sunduğu konut kredilerine yönelmeye başlamışlardır. Konut kredisi, bankalar arasında değişiklik gösterse de en büyük ortak özelliği kişilerin oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde kendi evlerine sahip olmalarını sağlamak olmaktadır. Kişilerin en büyük hayallerinden biri olan ev sahibi olmak, bankaların sunduğu bu kaliteli hizmetler sayesinde gerçekleşebilmektedir. Bu sebeple de kişiler, bankaların kendilerine sunduğu bu hizmetlerden son derece memnun kalmakta ve yoğun bir şekilde de ilgi göstermeye devam etmektedir.

Yoğun bir ilgi gören ve çok fazla sayıda müşteriye sahip olmayı başaran Akbank, müşterilerinin kendi evlerine sahip olmaları için ev kredisi gibi imkânları da sunmaya devam etmektedir. Akbank ev kredisi kapsamında, kişilere birbirinden farklı olanaklar da sunulmaktadır. Bu olanaklar ise şöyledir:

  • Sabit Faizli Konut Kredisi: müşterilerin bu krediyi seçmeleri halinde, sabit bir faiz oranı ve uygun ödeme imkânlarına da sahip olabilmektedir.
  • İndirimli Konut Kredisi: adeta ev kirası öder gibi uygun taksitlere sahip olan bu kredi seçeneği, kişilerin hizmetine sunulmaya devam etmektedir.
  • Kentsel Dönüşüm Kredisi: Risk altında olan konutların yenilenmesi için, Akbank tarafından sunulan başarılı bir kredi seçeneğidir.
  • Peşinatsız Konut Kredisi: krediyi alırken hiçbir peşinat ödenmesine gerek kalmayan ve kişiler tarafından da en çok tercih edilen bir kredidir.
  • Ara Ödemeli Konut Kredisi: kredisini almayı başaran kişiler, planlanan ödeme planı dışında ara ödemeler ile kredilerini çok daha erken bir sürede ödeyebilme imkânına sahip olabilmektedirler.
  • Dönemsel Ödemeli Konut Kredisi: Akbank ev kredisi kapsamında sunulan bu kredide, kişiler ödeme planlarını ve dönemleri kendileri belirlemekte ve bu sayede çok daha rahat bir şekilde kredi borçlarını ödeyebilme imkânına sahip olabilmektedir.
  • Artan Ödemeli Konut Kredisi: gelir durumu zaman içerisinde artan kişiler için sunulan bu kredi seçeneğinde, kişiler taksit miktarlarını arttırabilmek de ve böylelikle planlanmış olan kredi süresini kısaltılabilmektedir.


Etiketler:

Sayfa başına git