Akbank Taksitli Nakit Avans Çekme

Ülkemizde hizmet vermeye devam eden bankalar, müşterilerine her geçen gün çok daha kaliteli ve başarılı hizmetler sunabilmek için sürekli olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Kredi kartı kullanımının gün geçtikçe artması, yapılabilecek işlemlerin sayısını da bir o kadar arttırabilmektedir. Bankalara ait olan bu kredi kartları aracılığı ile birlikte kişiler alışveriş yaparken birçok imkândan faydalanabilmek gibi aynı zamanda gerektiği durumlarda nakit ihtiyaçlarını da başarılı bir şekilde karşılayabilmektedir.

Akbank, oldukça fazla sayıda müşteriye sahip olan başarılı bankalar arasında yer almaktadır. Bu denli yoğun bir ilgi görmesi ile birlikte Akbank taksitli nakit avans çekme işlemleri de daha da kaliteli bir şekilde müşterilerine sunulmaktadır. Her geçen gün daha da fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmekte olup, sürekli olarak yenilenmeye de devam etmektedir. Kişilerin Akbank taksitli nakit avans çekme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için öncelikle birtakım hususları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu hususlardan önemli olanları ise şöyledir:

  • Kişiler yaklaşık %2 gibi uygun bir faiz oranına sahip olan bu işlemleri en az 2 ay en çok da 9 aya kadar geri ödeyebilmektedir. Belirlenen bu taksit süresinden çok daha önce bir tarihte borcunu kapatmak isteyen kişiler, bankanın şubesine giderek ya da Akbank telefon şubesini kullanarak gerekli işlemleri yapabilmektedirler.
  • Akbank ek kart ya da nakit avans çekimine kapalı olan kartlar, taksitli nakit avans çekme imkânlarından faydalanamamaktadırlar.
  • ATM üzerinden gün içerisinde tek bir adımda 3.000 TL çekilme limiti olan bu kartlarda, en az 200 TL en çok da 15.000 TL nakit avans çekme limiti bulunmaktadır.
  • Dönem borcunun asgari tutarını bir yıl içerisinde 3 defa ödemeyen ya da gecikmeli bir şekilde ödeyen kişilerin kartları nakit çekime kapanmakta olup, borçların tamamının ödenmemesi halinde yasal takip süreci de başlayabilmektedir.
  • Her geçen gün daha da fazla sayıda kişi tarafından tercih edilen taksitli nakit avans çekme işlemlerinden faydalanmak isteyen kişiler Akbank şubeleri, ATM, internet ya da telefon şubesi gibi imkânları kullanarak başvuruda bulunabilmektedir.


Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde kredi kartı, Kredi Kartı Taksitlendirme ve Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git