Araç Kredileri

Araç Kredileri

Herkesin hayalinde bir araba almak vardır. Bu arabayı hemen almak istersiniz ancak yeterli paranız yoktur. Bu durumda bankalardan bir çözüm geliştirilmiştir. Araç kredisi. Araç kredileri genel olarak bazı istisnalar haricinde hayalinizdeki arabayı sizin almanızı sağlar. Ancak her kredinin de olduğu gibi bu kredilerin de şartları vardır. Örneğin ilk bakılan şey gelir durumunuz. Gelir durumuna göre yasal olarak belgelenen gelirinizin %50’ sinden fazla kredi taksiti ödeyemezsiniz. Bu yüzden belgelenebilir geliriniz düşük ise bankadan kredi çekmeniz zorlaşır. Çünkü en fazla 48 ay yani 4 yıllık vadeyle kredi çekebilirsiniz.

Bunun dışında kredi notu. Önce kredi notu ne onu konuşalım. Kredi notu geçmişte olan bankalar ile ilgili ilişkilerinize göre hesaplanan bir nottur. Bu nota etki edenler önceki kredilerinizi düzgün ödeyip ödemediğiniz, kredi kartı borçlarınızı zamanında yatırıp yatırmadığınızı dikkate alarak hesaplanır. Eğer ki kredi notunuz düşük ise bankalardan kredi almanız oldukça zorlaşır. Hatta beki hiç kredi alamazsınız.

Diğer bir şart ise araç kredisini sadece araç alımlarında kullanmanız. Yani daha basit bir hale getirilir ise banka sizin araç alıp almadığınızı kesin olarak kanıtlamanızı istemekte. Bunun sebebi ise faiz oranlarının diğer kredi çeşitlerine göre değişik olmasıdır. Son olarak da alacağınız arabanın krediye uygun olup olmadığıdır. Bazı araçlar yaşları bakımından ve daha birçok sebepten dolayı krediye uygun değildir. Bu durumlarda mağdur kalmamak için alacağınız arabanın önceden krediye uygunluğunu araştırmanız gerekmekte.

FİNANS BANK TAŞIT KREDİSİ

Bizlerin ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. Bu ihtiyaçların karşılaşması bizleri çok zorlamaktadır. Hayat şartları o kadar ağırlaştı ki zorlanmamak mümkün değildir. Hayat şartları zor deriz ama bu zorlukların içinde yaşantıların içindeki lüksten hiçbir zaman vazgeçmeyiz. Biz Türk halkında aşırı bir araba tutkusu vardır. Her yeni çıkan araba modelleri herkesin oldukça ilgisini çekmektedir. Yeni çıkan araba modellerini alabilmek için imkanlarını zorlamaktadırlar. Bu hayalimizdeki arabaya ulaşmak artık günümüzde zor gibi gözükse de bir kolay yolu oluşmuştur bu kolay yolda Finans Bankın bizlere uygun faiz ve uygun ödeme koşulları ile verdiği taşıt kredisidir. Finans Bank Taşıt Kredisini bireyin gelirine, ödeme koşullarına göre birçok çeşitle sunmaktadır.

En uygun taşıt kredileri kolay başvuru imkanı ile bireysel ve ticari taşıt için Finans Bank’ta bizlere sunulmaktadır. İstediğiniz taşıt ne şekilde ve ne amaç için alınırsa alınsın birçok kolaylık sağlanarak alabilirsiniz. Siz sadece aracınızı seçin kolaylık Finans Banktan olacaktır. Bütçenize uygun esnek ödeme planları ile hayallerinize kavuşabilirsiniz. Alacağınız taşıt ikinci el olsa bile Finans Bank ödemesi kolay faiz oranı düşük seçenekleri sunmaktadır. Finans Bank taşıt kredisi faiz oranlarını öğrenebilir, kredi hesaplamalarını yapabilirsiniz. En uygun taşıt kredisini kendi bütçenize uygun bir şekilde seçebilirsiniz.

Finans Bank’ta otomobillere esnek ödeme koşulları sunan taşıt kredileri vardır. Anapara ödemesini erteleyebileceğiniz sadece faiz ödemesi yapabileceğiniz bir kredisi vardır. Alacağınız taşıtı siz seçin En uygun taşıt kredileri ile  Finans Bank Taşıt Kredisi ile daima yanınızdadır.Bir önceki yazımız olan Ticari Taşıtlar İçin Araç Kredisi başlıklı makalemizde araç kredisi ve Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git