Aralık Ayı Boyunca Bauhaus, Koçtaş Ve Tekzen Gerçekleştirilecek Alışverişlerinizde İlave Taksit Fırsatları!

Yeni yıla, yeni bir dekorasyon ve tüm tadilatları tamamlanan yeni evinde girmeyi kim istemez ki? Peki, tüm bu tadilat masrafları, dekorasyon alışverişlerini aynı anda karşılamak mümkün mü? Bankalar bu konuda da müşterilerini rahatlatacak kampanyalar sunmaya başladı. Evet, yapı market sektöründe müşteriye avantajlı fırsatlar sunan kampanyalardan bahsediyorum. Sizler de bu fırsatlar ile ilgili bilgi sahibi olabilir, ertelediğiniz yapı market alışverişini en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hangi bankalar hangi fırsatları sunuyor? Hangi kampanya daha karlı diye soracak olursanız, İş bankasının Yapı Market Alışverişlerinde İlave Taksit Fırsatlarını şiddetle tavsiye ederim. Kredi kartı alışverişlerinde ilave taksit imkânı ile müşterisine kolay geri ödeme seçenekleri sunan bu kampanya ile istediğiniz miktarlarda yapı market alışverişi yapabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Türkiye’nin bankası deyince akla gelen öncü bankalardan Türkiye İş Bankası Aralık ayı boyunca yapı market sektörüne özel taksit kampanyasının detaylarını açıkladı. 2015 yılını bitirdiğimiz bu günlerde 31 Aralık 2015 tarihine kadar bu fırsattan yararlanabilir, evinizi yenileyebilir, sürekli ertelediğiniz tadilatlarını yapabilir ve dekorasyon alışverişleri yapabilirsiniz. Bu kampanyanın sunduğu fırsatları kullanmak için İş Bankası müşterisi olmanız ve ilgili kartları kullanmanız yeterli.

31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada anlaşmalı firmalar Bauhaus, Koçtaş ve Tekzen’dir. Bauhaus’dan yapılan alışverişlerde 6 taksit seçeneğine ilave 3 taksit, Tekzen den yapılan alışverişlere ise Maximum Kart müşterilerine özel 9 taksit imkânları sunulacaktır. Koçtaş’tan yapılan alışverişlerde ise 100 TL üzeri olan alışveriş tutarlarında 3 taksitli alışverişlere ilave 3 taksit yapılacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için üye işyerinde kullandığınız POS cihazının Maximum özellik taşıdığını kontrol ediniz.

İlave taksit kampanyasından faydalanmak için kullanabileceğiniz kartlar, Vadematik Kart, TEMA Şirket Kredi Kartı, Maximiles Kartlar, Maximum Kartlar, Ziraat Maximum Kartlar, MercedesCard ve Şirket Kredi Kartları dır. Bunun yanı sıra Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi kartı ile Maxipuan harcama ve Maximum fırsatlar ile bu kampanyadan yararlanılamamaktadır. Üye işyerlerindeki yapılan hatalı uygulamalardan ise Maximum uygulaması sorumlu tutulamamaktadır.

 Etiketler:

Sayfa başına git