Banka SMS Kredi

Bankalara kredi başvurusu amaçlı fiilen gitme devri, teknolojinin de gelişmesiyle artık neredeyse kapanıyor. Banka SMS Kredi başvuruları sayesinde artık hemen tüm bankalar sms ile kredi başvurusu alıyor , sistem üzerinden ilgili başvuran kişinin kredi çekebilme durumunu , kredi notunu inceliyor ve yine sms ile geri bildirimde bulunabiliyor.

Banka SMS Kredi Garanti bankası , teb , akbank , yapı kredi bankası ,iş bankası , ziraat bankası gibi birçok bankanın uygulamaları arasında çoktan yerini aldı. Örneğin:

Garanti sms kredi başvurusu:

Garanti müşterisi olun ya da olmayın cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek Bireysel İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsiniz!
T.C. Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi TL cinsinden aralarında birer boşluk bırakarak yazın, 3390’a kısa mesaj gönderin.

İş Bankası için ise Hızlı Kredi başvurunuzu İnternet Şubemizden, İnternet Ana Sayfamızdan ve İşCep’ten, 4402’ye SMS göndererek, ayrıca Bankamatiklerimiz ve Telefon Şubemiz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Akbank sms kredi ise :

Krediniz telefonun öbür ucunda… Tek yapmanız gereken, 444 25 25’i arayıp önce 4’ü sonra 2’yi tuşlayarak cep telefonu numaranızı tuşlamak. 7 gün 24 saat kredinizle ilgili bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz.

SMS Kredi 4425 ile Akbank’tan ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenin, sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın.

  • Kredi yazarak boşluk bırakın,
  • Vatandaşlık Numaranızı yazın,
  • 4425’e gönderin

Denizbank Cebimde kredi:

  • Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280’e göndermeniz yeterlidir.
  • Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilir.
  • Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilir.

4747 Ziraat Telefon Kredisi : Yapmanız gereken tek şey, talep ettiğiniz işlemi yazarak 4747‘ye SMS göndermek. Ziraat Telefon Kredisi kullanmak işte bu kadar kolay.

Sizler için bazı bankaların kredi sms numaraları ve bu numaralara sms göndererek nasıl kredi kullanabileceğinizi derlemeye çalıştık. Hızlı kredi verdiğini belirten bir çok banka arasından kimi sms kredi adı koymuşken kimi de jet kredi ismini kullanıyor. Bir çok banka teknolojinin bu nimetlerinden faydalanıp sizlere bu hizmeti sunuyorsa , sizin de araştırıp en uygun sms kredi veren bankayı tesbit etmeniz ve kullanmak istediğiniz krediyi bu bankadan kullanmanız gerekiyor.

SMS ile kredi başvurusu yapılırken genellikle sizden Nüfus cüzdanı TC Kimlik numarası bilginiz isteneceğinden numaranın hazırda olması da gerekecektir. SMS Kredi başvurusu sonrası tabii ki size olumlu ya da olumsıuz kredi kullanabilme durumunuz cevap olarak verilecektir.  Sms Kredi başvurusu onaylananlar , banka tarafından bilgilendirilir ve akabinde kredi kullanabilmeniz için gerekli prosedür size iletilir.

SMS kredi başvurusu sonrası bankalar elbette Kredi Notunuza bakıp ona göre kredi verecektir. Bu yüzden bilgi sahibi olmak amacıyla Kredi Notu Nedir ? Konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

 Bir önceki yazımız olan En Düşük Faizli Kredi Hangi Bankada Var? başlıklı makalemizde düşük faizli kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git