Bonus Kart

Bonus Kart

Bankalar arasında en çok kart imkânı sunan ve en çok müşteri odaklı olan banka garanti bankasıdır denebilir. Çünkü gerek sağlamış olduğu imkânlarla gerekse faiz oranlarına bakıldığında bu durum göze çarpmaktadır ayrıca bankalar arasında en çok tercih edilen banka olması da bir diğer kanıt olarak gösterilebilir. Garanti bankasının sunmuş olduğu ve en çok ses getiren kredi kartı ise bonus kart olmuştur. Çünkü bonus kart sayesinde insanlar birçok alanda indirimlerden yararlanabilmektedir ve kartın sunmuş olduğu avantajları bununla da sınırlı değildir. Bonus kart sayesinde harcadıkça da kazanmak mümkündür çünkü bankanın sunmuş olduğu imkân sayesinde kartınızda bonus puanlar birikir ve bu bonus puanlar da harcanabilmektedir. Bütün bunlar bir araya gelince hem alışveriş, oto gaz, giyim gibi daha birçok harcamanızda indirimlerden faydalanabilir hem de harcadıkça bonus puanlar kazanabilirsiniz.

Bonus Kart Seçenekleri

Garanti Bankası çıkarmış olduğu bonus kart sayesinde birçok müşteri kazanmıştır ve bu kart birçok müşterilerce tutulmuştur. Bu nedenle banka bonus kartı tek bir seçenek altında sınırlamamış ve bonus kartında birçok seçeneğini çıkarmıştır. Bu seçenekler arasında dilediğini alabilmeyi ise tamamen müşterilerinin tercihine bırakmıştır. Bu seçeneklerin olmasının başlıca nedeni bütün müşterilerinin ihtiyaçları aynı değildir ve buna bağlı olarak da harcamaları aynı değildir. Bu seçenekler sadece bonus kart, bonus gold ve bonus platinum olmak üzere üç seçenekten oluşmaktadır. Bu seçenekler arasından banka müşterileri kendilerine en uygun olan kartı seçmektedir ve banka hiç kimseye kullanamayacağı limiti veya gerekenden az limitli müşterilerine vermemektedir. Kartlar arasında tercih yapmak tamamen müşterilere bırakılmaktadır.

Bonus Gold Kart

Garanti Bankasının çıkarmış olduğu bonus gold kart sahibi olan müşterileri birçok fırsat ve kampanya beklemektedir. Örneğin siz harcama yaptıkça bonus puanlarınız birikir ve bu sayede harcadıkça kazanmış olursunuz. Kazanmış olduğunuz bonus puanlarınızla anlaşmalı olan yerlerden dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bir diğer imkan ise aylık harcamanız 2.000TLyi geçerse banka anında %25 daha fazla bonus vermektedir ve bu sayede daha çok kazanabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Evlilik Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sayfa başına git