Deniz Bank Çiftçi Kart

Tarımsal üretim Türkiye’de önemli bir yere sahip olan ekonomik etkinlik alanıdır. Tarımsal üretimin ekonomideki payı yüksektir. Bu nedenle devlet belirli dönemlerde her zaman tarımsal üretimin teşviki adına çiftçilere nakit desteği sağlamaya çalışmıştır.

Bu destekler bazen uzun vadeli krediler bazen de hibeler şeklinde gerçekleştirilmiştir. Günümüzde de bu devlet tarafından sağlanan desteklerin devam etmesinin yanı sıra bankalarda çiftçilere özel olarak düzenledikleri banka ürünlerini çiftçilerin seçeneğine sunmuşlardır. Bu banka ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunan bankalardan biride Deniz Bank sayılabilmektedir. Banka ekonomik etkinlikte önemli yere sahip olan tarım ile uğraşan müşterilerine destek olmak amacı ile farklı banka ürünlerini kişilerin seçeneklerine sunmuştur.

Deniz Bank bu amaçla farklı amaçlara uygun olarak banka ürünlerini oluşturmuş ve her ihtiyaca yönelik doğru çözümler bulmayı hedeflemiştir. Deniz Bank çiftçi kart bankanın müşterilerine özel olarak tasarlamış olduğu banka ürünlerinden biridir. Çiftçi kart çiftçilerin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış olan bir banka ürünüdür. Çiftçiler Deniz Bank çiftçi kart ile TMO ürün ödemelerini daha erken alabilme ayrıcalığına sahip olmuşlardır. Çiftçiler bu kart ile TMO avans kredisi ile ürün bedellerini hiç beklemeden kolayca alabilmektedirler. Banka tarafında üretici ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan kart ile müşteriler 7 gün 24 saat;

  • Yanlarında nakit taşıma ihtiyacı duymadan yurt içi ve yurt dışında ELECTRON ve MAESTRO kart kabul eden tüm iş yerlerinden alıveriş yapabilmektedirler.
  • Çiftçiler bu kart ile Deniz Bank ATM’lerinde ve yurt içindeki diğer bankaların ATM’lerinden nakit çekebilir ve bakiyelerini sorgulayabilirler.
  • Müşteriler bu kart ile yurt dışında ELECTRON veya MAESTRO amblemi taşıyan herhangi bir ATM’den para çekebilir.
  • Müşteriler çiftçi kart ile Deniz Bank ATM’lerinden her türlü bireysel bankacılık işlemlerini yapabilmektedirler.
  • Sizlerde detaylı bilgi almak için ve çiftçi kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren Deniz Bank şubelerinden çiftçi kart başvurusu yapabilir ve Deniz Bank genel müşteri hizmetleri Tarım Hattından da bilgi alabilirsiniz.

Bu gibi işlemlerini sorunsuz olarak çiftçi kartla yapabilmektedirler.

 

 Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde kredi kartı, Kredi Kartı Taksitlendirme ve Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git