Deniz Bank Emeklilere Özel Kredi

Deniz Bank gerek memur vatandaşları gerek işçi vatandaşları gerek ise çiftçi vatandaşları düşünmeye ve projeler üretmeye devam etmekte olup emeklileri ise göz ardı etmemektedir. Emeklilerin kendi bünyesinde önemli ve ayrı bir yeri olduğunu yapılan çalışmalarda defalarca göstermiş bulunan Deniz Bank sağladığı emeklilere karşı olan kolaylıkları arttırarak gösterilmiş olan bu ilgiyi daha da kuvvetlendirmektedir. Deniz Bank emeklilere özel kredi ile artık emekli kendisinin normal çalışan vatandaş gibi ve onlardan daha da fazla kampanyalar ve fırsatlarla pekiştirilmiş krediler alma hakkına sahip olduğunu görmektedir.

Deniz Bank her kesim işte çalışan müşterilerini kendi bünyesinde ayrı noktalara koymuş, özel avantajlar sağlamış fakat her kesim işte çalışan müşterisine aynı güven ve sadakatle yaklaşmasını da bilmiştir. Bu yaklaşım müşterilerde farkındalık yaratmış ve yapılan çalışmalarla yaratmaya devam etmektedir. Emeklilerin gözünün kulağının olduğu Deniz Bank emeklilere özel kredi projesi ile emekliye sunulan pek çok fırsat emeklinin memnuniyetini kazandırmıştır. Sağlanan özel vade ve faiz avantajlarıyla emekli çok önemli kolaylıklarla baş başa kalmış durumdadır. Emekli bu şekilde ihtiyacı olan krediyi en yakın Deniz Bank şubesinden gerekli olan ve kolay elde edilebilen evraklarla gidip sahip olabilmektedir. Emekliye sağlanan kredi avantajının yanında bir de emekli bonus kart kredi kartı fırsatı sağlanmaktadır. Bu kart ile emekli anlaşmalı olan firmalarda yaptığı alışverişlerinde indirim kazanabilmekte ve kazancına kazanç katmaktadır. Gerek kredi de gerek kredi kartında emekliye sağlanan bu indirim fırsatları ve diğer avantajlar sağlanırken düşünülen tek şey emeklinin maddi anlamda ki refahı ve mutluluğudur.

Deniz Bank bankacılığının sağlamış olduğu bu imkanlar emeklinin toplum içindeki farkındalığını ve ön plana çıkışını arttırmakla beraber emekliye öz güven vermiş, bu öz güven sayesinde emekli kendi hayatında yaptığı ve planladığı işlerde daha başarılı olmuştur. Bu yapılan araştırmalarda kanıtlamakla birlikte elde edilen yorumlarda da açıkça görülmektedir. Emeklinin bu memnuniyetinden güç kazanan Deniz Bank yetkilileri tüm müşterilerini memnun etmek için gerekli çabayı gösterip yeni projelerle müşterilerinin karşısına çıkmaya devam etmektedir. Bu şekilde memnuniyet artışı da hızla sürmektedir.Bir önceki yazımız olan TEB Bankası Kredi Borcu Yapılandırma başlıklı makalemizde Kredi Borcu Yapılandırma, TEB BANKASI ve TEB Bankası Kredi Borcu Yapılandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git