Deniz Bank Taşıt Kredisi

Deniz Bank Eylül 2012’den bu yana Türkiye’de hizmet vermekte olan bir mevduat bankasıdır. Türkiye’de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Deniz Bank kuruluşundan bu yana kurumsal ve bireysel müşterilerine çeşitli banka ürünleri ile hizmet vermektedir. Son dönemlerde artan finansal işlemler nedeni ile bankalar arası rekabet ortaya çıkmış ve bu nedenle bankalar banka ürünlerinin şartlarında düzenlemeler yaparak müşterilerine daha iyi hizmet verme amacını taşıyan bir hale gelmişlerdir.

Kişilerin artan nakit ihtiyaçlarında kişilere finansal destek sağlama amacı ile uygun kredi seçeneklerini müşterilerine sunan banka müşterilerine iyi ve hızlı hizmet vermek adına kredilerin her aşamasında müşterilerine uygun olanaklar sağlamaktadır. Deniz Bank müşterilerin her türden nakit ihtiyaçları için en uygun faiz oranları ile 55.000TL’ye kadar 36 aya varan vade seçenekleri ile kolay kredi seçenekleri de dâhil olmak üzere birçok kredi seçeneği sunmaktadır.

Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu uygun kredi olanaklarından biride Deniz Bank taşıt kredisi kredi seçeneğidir. Deniz Bank taşıt alımlarında müşterilerine nakit desteği sağlamak amacı ile sunmuş olduğu bu kredi seçeneğinde müşterilerine oldukça esnek kredi olanaklarını da sunmaktadır. Deniz Bank sıfır kilometre veya ikinci el taşıt alımlarında uygun vade ve uygun faiz oranlı taşıt kredisi seçenekleri ile müşterilerine oldukça uygun kredi imkânları sunmaktadır.  Deniz Bank tarafından müşterilerine uygun olanaklar ile sunulan Deniz Bank taşıt kredisi ile müşterilere;

  • Uygun kredi vade süreleri ve uygun kredi faiz oranları
  • Müşterilerin tercihlerine göre sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planları
  • Deniz Bank üzerinden yapılan taşıt kredisi başvuruları 1 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir.
  • Deniz Bank tarafından sağlanan taşıt kredisi seçeneklerinden faydalanan müşteriler geri ödeme planlarını kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar tercih ettikleri şekillerde belirleyebilme imkânına sahip olabilmektedirler.

Bankanın sunmuş olduğu taşıt kredisi seçenekleri bu şekilde belirtildiği gibi müşterilerine en uygun kredi olanaklarını sağlamaya yönelik olarak müşterilerine sunulmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu kredi seçeneklerine internet ana sayfası üzerinden kolayca ulaşılabilmektedir.Bir önceki yazımız olan Akbank Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git