Denizbank Emekliler Denizde Mutlu Kampanyası

Yıllarca süren koşuşturmalar, işe yetişme telaşları sonunda bitti. Belki de işe girdiğiniz ilk günden beri hayalini kurduğunuz emeklilik gelip kapınızı çaldı. Emeklilik hayalleriniz arasında zamanında ertelemek zorunda kaldığınız birçok şey var. Ama eşinizin istediği ev eşyaları, çocuklarınızın işlerini ilerletmeye destek olmaya çalışmanız ya da torunlarınız için güzel bir gelecek oluşturmaya çalışıyor olmanız sizi yine hayalleriniz ertelemeye itiyor. Bu durum istemeseniz de canınızı sıkıyor bir taraftan da kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. İşte Denizbank emekliler denizde mutlu kampanyası ile burada imdadınıza yetişiyor. Artık hayallerinizi ertelemenize gerek yok. Denizde mutlu kampanyası tam size göre. Denizbank’ın bu kampanya için tek bir koşulu var. Emekli maaşınızı denizden almanız.

Denizbank bu kampanya için emekli maaşınızı denizden alın kampanyaya ek olarak da size özel fırsatlardan yaralanın diyor. Denizbank siz değerli büyüklerimizi emekli maaşını denizden alan emeklilerimizi çok özel fırsatlara kavuşturuyor. Çünkü yıllarca çalışmış, üretmiş emekli büyüklerimiz bu özel fırsatı fazlasıyla hak ettiğini vurguluyor. Denizbank emekliler denizde mutlu kampanyasının sunduğu fırsatlardan yararlanmak için nüfus cüzdanınız ile size en yakın Denizbank şubesine giderek ya da PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifreniz ile veya açık deniz internet bankacılığından direkt www.turkiye.gov.tr adresine giderek maaş aktarımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Deniz bank emekliler için bu kampanyanın yanında size değerli büyüklere bir çok ayrıcalık sunuyor. Örneğin şubelerde öncelikli hizmet, hesap işletim ücreti muafiyeti, Türkiye’de ki tüm ATM’lerden para çekme ve hesap bakiye sorgulama ücretsiz, Açık deniz internet şubesi ve telefon bankacılığından EFT havale ücretsiz, kiralık kasa kullanımında %25 indirim gibi birçok ayrıcalık sunuyor.

Denizbank emekli müşterilerimizin hayatını denizde güzel kılmaya çalışıyoruz slogan’ı ile emeklilerin daima yanında yer alıp onları memnun etme çabası ile çalışan bir banka. Özel sektör bankaları içinde sektöre ilk defa emeklilere özel bankacılık anlayışını getiren Denizbank, bu alanda yenilikçi çalışmalara imza atmak için yoğun bir şekilde devam ediyor. Denizbank siz değerli emekli müşterilerine Denizbank emekliler denizde mutlu kampanyasının yanında daima daha iyi ve kaliteli hizmet verebilirim diye tüm Denizbank çalışanları ile çaba sarf ediyor. Türkiye’nin 81 ilinde toplam 758 şubesi ile hizmet vermektedir. Kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak için siz değerli müşterilerini en yakın şubelerine beklemektedir.Sayfa başına git