Denizbank İşletme Kartı

Deniz bank, son yıllarda ülkemizde çeşitli kredileri sunmaktadır. Değişik kredileri hep birlikte kullanma imkânı sunan Deniz Bank artık işletme sahipleri için yeni bir imkân sağlamıştır. Deniz bank, işletme sahiplerinin nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılamaları amacı ile işletme kredileri hizmetini sunmaktadır. Deniz bank işletme kredisini artık banka şubelerine gitmeden ister telefon yolu ile isterseniz de ATM yolu ile başvuru yapabileceksiniz. prosedür ve evrak işleriyle uğraşmadan anında başvurunuzu oluşturabilir ve istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Deniz bank işletme kredilerini alan işletme sahiplerine kolaylık olması amacı ile artık çeşitli kredilerini bir kartta toplamaktadır. Birden fazla işlemi tek kart yardımıyla yapabilir ve evrak işleri ile uğraşmanızı engeller. Deniz bank işletme kartı sayesinde sayesin de artık işletmeciler zaman kaybına uğramayacaktır.

Deniz bank işletme kartı ayrıca kredi kartı niteliğinde olmaktadır. İşletme kartı sayesinde artık hiçbir kredi kartı ya da ATM kartı kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Hem ATM kartı niteliğinde hem de kredi kartı niteliğinde olan deniz bank işletme kartı ile bütün işlemlerinizi halledebileceksiniz.

Taksitli ticari kredi kartı, sektör kartı, kredili mevzuat hesabı ve ticaret kredi kartını tek kartla birleştiren deniz bank bu uygulaması ile kullanıcılarına tek kartla bütün işlemlerini halledebilme imkânı sunmaktadır. Bütün bu kartları deniz bank işletme kartı adı altında birleştirmiştir.

Denizbank işletme kartı kullanıcılarına ne gibi avantaj sağlar?

Öncelikle bütün işlemlerinizi tek kart ile yapabileceksiniz. Cüzdanınızda birbirinden farklı kart olmayacaktır. Hangi kartın ödemesi geldi, hangi kartta ne kadar limit kaldı ya da hangi kartın faizi ne idi? Gibi sorularla uğraşmayacaksınız. Kart işlemlerinizi tek karttan yaparak zaman tasarrufu sağlayacaksınız.

Yine akaryakıt alımlarınızı indirimli ve taksitli alabilme imkânınız olacaktır. Deniz bank işletme kartı sahipleri artık işletme kartlarıyla indirimli akaryakıt alabilecektir. İster tek çekim isterseniz de taksitli çekim yapabilirsiniz. Taksitli çekimlerde de uygun oranlarda faiz imkânına sahip olacaksınız.

Gıda alışverişlerinde de taksit imkânı sağlamaktadır.100 TL ve üzeri gıda alışverişlerinizde 4 taksit imkânına sahip olacaksınız. Alışverişinizi rahatça yapabilir ödemelerinizi sonrasında taksitler halinde zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınızı tüm Denizbank ATM’ lerin den çekebileceksiniz. Nakit ihtiyacınızı hiçbir işlemle uğraşmadan Bankomat kartından para çeker gibi Deniz Bank işletme kartınızdan çekebileceksiniz.

Ödemelerinizi aynı kredi kartında olduğu gibi otomatik ödeme yapabileceksiniz. Otomatik ödeme sayesinde zaman tasarrufu sağlayacak ve diğer işlerinizle ilgilenebileceksiniz.Etiketler:

Sayfa başına git