Denizbank Kobi Kredileri

Birçoğumuzun yalnızca reklamlarda duyduğu ve pek de önemsemediği KOBİ’ler, ülke ekonomisini canlı tutan işletmeler bütünüdür. Gün içerisinde birçok kere karşılaştığımız; ama onların KOBİ olduğunu bilmediğimiz birçok işletme karşılaşmaktayız. Kısıtlı sermaye ve pazarlama olanakları ile günlük yaşantımızın vazgeçilmezi olan KOBİ’lere, son birkaç yıldır birçok şekilde destek sağlanmaktadır. Küçük ve orta boy işletmeler, her ülke ekonomisinin son derece önemli bir yerinde bulunur ve ciddi bir ağırlığa sahip işletmeleridir. KOBİ’lerin birçok özelliği bulunmaktadır. Buna göre, düşük yatırım maliyetleri ile istihdam imkânı oluşturma, teknolojik yeniliklere yatkın olmak, az yatırımla çok üretim ve çeşitlilik sağlamaktır.

KOBİ’ler personel, makine alım/bakım, sezonsal hazırlık, tadilat vb. sebeplerden dolayı nakit kredilere ihtiyaç duymaktadır. İhtiyaç duyulan sebebe göre bankalarda çeşitli kredi seçenekleri bulunmakla birlikte önemli olan bankanın faiz ve dolayısıyla maliyet oranı olduğundan, bankaları detaylı olarak araştırarak faiz oranları ve masrafları kıyaslamak işletme adına faydalı olmaktadır. Diğer kredi türerine kıyasla, KOBİ kredilerinin faiz oranları bankalarda daha fazla değişiklik göstermektedir. Ülkemizde Kobi kredi kampanya ve tariflerine sahip bankalardan biri de Denizbank olmaktadır. Denizbank Kobi kredileri içerisinde de hem nakit krediler, hem sektörlere yönelik krediler, hem POS cihazlarına hem de işyeri açmak isteyenlere yönelik, ayrı uygun krediler sunmaktadır. Denizbank’ın işletmeciler için sağladığı kolaylıklardan biri de İşletmeci kartıdır. Prosedür ve evrak işleriyle uğraşmadan ve Şube’ye bile gitmeden ATM’den anında kredi kullanmak İşletme Kart ile mümkün olmaktadır. Üstelik ticari kredi kartı özelliği ile girişimciler ya da işletmeciler başka kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilmekte ve ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Denizbank uzun süreli kampanyaları ile girişimcilere, yenilikçi bireylere, işletme sahibi olmak isteyenlere birçok kolaylık sağlayarak uzun vadeli ve düşük faiz ya da sıfır faiz oranlarında Kobi kredileri vermektedir. Denizbank Kobi Kredileri iş alanına, sermayeye, ilgiye ve temele göre farklılık göstermektedir. Tabi buna göre kredi alma şartları da değişmektedir. Ancak genel olarak evraklar tamamlandığında ve genel sorular çözümlendiğinde Denizbank Kobi kredileri uygun seçenekleri ile mevcuttur.Bir önceki yazımız olan Akbank Kobi Kredileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sayfa başına git