DenizBank Mevduat Hesabı

 

Vadeli mevduat hesabıyla faiz oranı değişikliklerinden herhangi bir şekilde etkilenmeden dilediğiniz yere yatırım yapabilirsiniz. İstediğiniz vadeyi seçebilir ve birikimlerinizi Denizbank’ta gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz. Denizbank mevduat hesabı hakkında bazı bilgiler banka aracılığıyla paylaşılmaktadır. Türk Lirası ve diğer para cinsinde yapılan yatırımlarınızdan riski olmayan bir kazanç elde etmek istiyorsanız eğer, size uygun olan vadeyi ve oranı tercih ederek Denizbank’ta vadeli mevduat hesabı açtırabilir ve kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz 1 ay, 3 ay, 6 ve 12 ay vadeli olarak ya da 1 günden 365 güne dek dilediğiniz süreci tercih ederek ‘kırık vadeli mevduat’ olarak tanımlanan hesabı oluşturmanız mümkündür.

Ayrıca internet şubesi aracılığı ile açacağınız ‘Web’de Mevduat’ sayesinde şubelere göre çok daha avantajlı olan faiz oranlarından fayda sağlayabilirsiniz. Vadeli mevduat hesabınızın 100 Bin TL tutarı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu garantisi altında yer almaktadır. Peki, Denizbank mevduat hesabı kapsamında nasıl işlem yapılabilir? Farklı tutar ve vadelerde şubeler, internet bankacılığı ya da 7/24 hizmet sunan telefon bankacılığı sayesinde kolay bir şekilde vadeli mevduat hesabı oluşturabilirsiniz. Bütçeniz için ufak olup ancak para biriktirebilmek için büyük bir adım olan bu seçeneği iyi değerlendirmelisiniz. Kredi kartlarınızdan ya da vadesiz mevduat hesabınızdan talimat verebilir ve geleceğiniz için sağlam birikimler yapabilirsiniz. Talimat vermeniz durumunda uzun vadede düzenli olarak yatırım yapabilirsiniz. Bu sayede mevduat biriktiren hesap faiz oranları sayesinde birikimlerinizi artırabilirsiniz.

Mevduat birikim hesabıyla 150 TL, USD ya da EURO’dan başlaya fiyatlarla geleceğiniz için yatırım yapmanız mümkündür. Denizbank mevduat hesabınızı TL, USD ve EUR döviz cinsleriyle açtırabilirsiniz. Talimatlarınız doğrultusunda kredi kartınızdan ya da vadesiz mevduat hesabınızdan düzenli olarak birikim talimatı sunabilirsiniz. Mevduat birikim hesabınızı minimum 150 TL/USD/EUR başlangıç tutarında açabilirsiniz. İlk ödemenizden itibaren mevduat hesabınız avantajlı faiz oranları ile daha çok kazanmaya başlayacaktır. Eğer isterseniz aylık olarak ya da 3 ayda bir defa düzenli aktarım gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası Denizbank bu konuda sizlere çok sayıda avantaj ve imkan sağlamaktadır. Sizler de mevduat hesabı doğrultusunda bu imkanları değerlendirerek kazançlı çıkabilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git