DenizBank Taşıt Kredisi

Bireysel krediler arasında yer alan taşıt kredisi, otomobil sahibi olmak isteyenler için uygun ekonomik taksitler oluşturmaktadır. Hayallerinizdeki otomobile ulaşmak için Denizbank Taşıt Kredisi kullanarak hem ikinci el hem de sıfır araçlarda uygun vadeler hatta bütçenize göre faiz oranları ile krediler kullanabilirsiniz. Taşıt kredisinin genel özellikleri arasında eşit, sabit faizli olması yer almakta ve bireylerin bütçelerine özel esnek ödeme planları da sunulmaktadır. Genelde başvurulara bir iş günü içerisinde yanıt gelmektedir. Kredinizi ödemeye başladığınız andan itibaren isterseniz 45 günle kadar ödemelerinizi erteleyebilme imkânı da verilmektedir. Maliyet tablosu içerisinde 1,39 faiz oranının yanında kredi tahsis ücreti de hesaplanmaktadır. Sıfır araçlarda genel olarak bakıldığında aracın fatura değerinin 50000’TL barajına kadar yüzde 70 oranında daha üst rakama aralıklarında ise yüzde 50 kredi kullanım imkânı verilmektedir. İkinci el araçlarda ise bu oranlar kasko değerlerine göre değişmektedir.

Başvuru için bankaya kimlik bilgileriniz ile gitmek yeterli olacaktır. Kefil ve esas borçlu için gerekli bazı evraklar bulunmaktadır. Denizbank Taşıt Kredisi için bireysel kredi başvuru formunun yanında nüfus cüzdanı ve gelir belgesi istenecektir. İnternet şubesinden başvuru yapabileceğiniz gibi Açık Deniz telefon bankacılığından da aklınıza takılan sorularla ilgili bilgiler alabilirsiniz. Belgeler arasında şubeler gerekli gördüğünde kira kontratı, fatura örneği, tapu örneği ya da proforma fatura da istenebilecektir.

Kredi tahsis ücreti kredinin maliyet tablosunda yer alan bir kalemdir. Ve genel olarak çekilen kredi tutarının yüzde beşi kadar hesaplanır. Denizbank Taşıt Kredisi çekilirken yıllık ve aylık olabilen maliyet oranları çekilen kredinin faiz, vergi ve diğer ücretleri arasında hesaplanacaktır. KKDF ve BSMV hariç hesaplanacak olan taşıt kredisinde hayat sigortası, yıllık maliyet oranı, tabela tahsis ücreti gibi ek masraflar da alınmaktadır. 25000 TL kredi kullanımlarında 48 ay vade seçenekleri tercih edildiğinde maksimum masraf oranı yüzde 20 olacaktır. Kredi kullanmak isteyen bireyler başvurularını şubelerden anında yapabilir ve uygun faiz oranlarına sahip kredi kullanımları için uygun vadelerle de istediğiniz otomobile anında kavuşabilir ve genel borcunuzu taksitlendirerek ödeyebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Denizbank Konut Kredisi başlıklı makalemizde KONUT KREDİSİ hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git