Denizbank Üretici Kart Anlaşmalı Firmalar

Denizbank üretici kart anlaşmalı firmalar kapsamında banka üç türlü bir kar olanağı sağlamaktadır. Banka, anlaşmalı firma ve üretici arasındaki üçgende geçen bu olanak üç ayrı olguyada hitap etmekte ve fayda sağlamaktadır. Önemli noktalardan biri olan firmaların POS makinelerinden yapacağı tahsilatıda Denizbank olabildiğince kolaylaştırmıştır. Özellikle bu kolaylıkta firma memnuniyetini arttırmaktadır.

Denizbank üretici kart anlaşmalı firmalar  bankanın kendini sunmuş olduğu avantajlar çerçevesinde bayiliklerindeki kazanç oranını yükseltmekte ve bu yükselmede bayiliklerin artmasına sebep olmaktadır. Doğal olarak bayilik artışı yine maddi gelirin firma açısından artışına tekabül etmektedir. Denizbank’ın sunmuş olduğu belirli başlı olanaklar vardır. Örneğin anlaşmalı noktalarda üreticinin tarımsal ihtiyaç ve buna benzer durumlarda yapmış olduğu üretici kart ile olan harcamalarda faizin yüzde 0 olması üreticiyi memnun etmekte, alışveriş yapmaktan korkutmamakta ve dilediği ürünü bu firmalardan almasını sağlamaktadır. Bu avantaj doğrultusunda artan üretici kart müşterileri sayesinde yapılan alışveriş ve kart kullanımının artmasıyla firmalar büyük kazançlar elde etmektedir. Bankanın sağlamış olduğu kampanyalardan bir diğeri ise anlaşmalı yerlerde yapılan POS harcamalarındaki her 50.000 TL alışverişlerde tatil çekiliş bileti kazanmasıdır. Faizsiz alışveriş yapılabildiği için POS makinelerinin bu parayı defalarca görmesi daha mümkün olduğundan anlaşmalı yerlerdeki çalışanlarında bu sistemi kendi faydalarına kullanabildikleri ve memnuniyet sağlandığı görülmektedir. Belirli bir sistem dahilinde olan bu maddi döngünün baş kahramanı Denizbank olmakla birlikte döngü adım adım devam etmektedir. Bankanın anlaşmalı firmaları ve bu firmalardaki kampanyaları sayesinde üreticinin memnuniyeti ve ihtiyaç karşılaması daha çok artmakta, üç türlü kar olanağı bu şekilde gerçekleşerek para döngüsü sürekli büyümektedir. Üretici kart kapsamında yapılan her çalışma ve kampanyada Denizbank, gerek üreticinin gerek anlaşmalı firmaların yanında olduğunu göstermektedir. Denizbank’ın her alanında görülen bu ince döngü sistemi ve adım adım ilerleyen gelişimler mevzu bahis olay çerçevesinde bulunan çoğu firma ve müşteriyi memnun etmekte, her kampanyada kazanç artışını yüksek ölçüde arttırmaktadır.

Yazıda da belirtildiği üzere anlaşmalı firmaların gerek kampanyalarda gerek ise yalnızca müşteri artışında bile kazancı eskisinden daha yüksek olduğu görülmektedir.Etiketler:

Sayfa başına git