Denizbank Üretici Kart Faiz Oranları

Denizbank üretici kart faiz oranları üreticinin cebine uygun ve makul oranlar olmakla birlikte öderken zorlanabilecek durumlarda da yine üreticinin yanında ve destekçisi olduğunu göstermektedir.

Üretici karttaki faiz oranları diğer kartlardan farklı olarak daha cuzi miktarlar olup üretici vatandaşın cebini yakmayacak şekilde ayarlanmıştır. Bu faiz oranları üreticilerin üretim tablosu gider tablosu ve yapılan harcamalar dahilinde ürün toplama döneminde yapılan gerekli tüm harcamalar göz önünde bulundurularak ortak bir faiz tablosu ile belirlenmiştir. Denizbank üretici kart faiz oranları avantajlarından biri ise belirli avantaj ve kampanyalardan yararlanmalarıdır. Örneğin anlaşmalı işyerlerinde yapılan alışverişler 6 aya varan vade ve yüzde 0 faiz avantajıyla kampanyadan üretici kartı kullananlar yararlanabilmektedir. Bu şekilde harcamalardaki faiz derdinden özellikle anlaşmalı işyerlerinden yapıldığı taktirde büyük ölçüde vatandaş kurtulmuş olmaktadır. Bir diğer örnek olarak ise üreticiler yüzde 12 faiz oranından yararlanarak Turkcell telefon faturalarını üretici kart ile hasatta faizsiz bir biçimde ödeyebilmektedir. Faiz anlamında üreticiye sunduğu imkanlar bazında üretici gayet bu açıdan avantajlı olup, limitine göre aldığı krediyi öderken de üreticinin cebine uygun bir biçimde ortak belirlenen faiz oranları üreticiyi üretim zamanında kurtardığı gibi öderken de memnuniyetle ve kolay bir biçimde ödemesini sağlamaktadır. Böylece üretici yüksek faiz derdinden arınarak kredi almaktan korkmamakta ve bu şekilde ihtiyacı olduğu krediyi gönül rahatlığıyla almaktadır. Bu şekilde üretim ve harcamalarında daha rahat ve güvenli bir şekilde hareket etmektedir. Faiz oranın bu derece makul oranlar olması banka açısından müşteriyi arttırmakta ve sürüm sürekli artarak devam etmektedir. Gerek ödemede sağlanan kolaylık gerek faiz oranlarının üreticiyi memnun etmesi açısından her iki tarafta memnuniyet duymaktadır.

Bu gibi uygulama ve kolaylıklar üreticiyi bu bankaya bağlamakla birlikte üretici sayısının artmasıyla daha çok büyüyebilmekte ayrıca üreticide memnuniyetinden dolayı daha fazla üretim ve iş yapma isteği bularak iki alanda da bir ilerleme sağlanmaktadır. Bu ilerlemenin geliştirilmesi ve arttırılması gerek ülke bazında gerek ise müşteri bazında mali durumun daha ferah ve güvenli olmasını sağlayacağı söylenebilir.Bir önceki yazımız olan İş Bankası İmece Kart Faiz Oranları başlıklı makalemizde imece kart, İş Bankası İmece Kart Faiz Oranları ve işbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git