DENİZBANK VADESİZ BANKA HESABI

Yapacağınız ödemeleri tek bir hesaptan otomatik ödeme talimatı vererek kontrol altına alabilir ve sadece bir hesap takip ederek bütün faturalarınızı zamanında yatırmış olabilirsiniz. Denizbank Vadesiz Banka Hesabı ile günlük yaşamda ihtiyaç olan EFT, otomatik ödeme, havale, kredi kartı borcu ödeme gibi farklı başlıklar altındaki bireysel bankacılık hizmetlerinin çok pratik olarak yapılmasını sağlayacaktır. Atm’lerden hesabınızda bulunan parayı kontrol edebilir. Fatura yatırma işlemlerini, eft, havale işlemlerinin tümünü yapabilir ve her istediğiniz an para çekebilirsiniz. Alışverişlerinizde hiç gerek kalmadan banka kartınızı kullanarak alışverişler yapabilir ve 100000 TL’ye kadar olan birikimlerinizin hepsi Tasarruf mevduatı sigorta fonuna güvencesi dahilindedir. Denizbank’ta henüz bir banka hesabınız yok ise şubelerden kimliğiniz ile hesap açtırabilir ve açık deniz internet adresinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu hesabın yanında altın hesabı da bulunmakta ve altınların değer artışından altın vadesiz mevduat hesabı açarak faydalanabilirsiniz. Altınların yastık altında saklanma devri sona ermiş durumda, çünkü bu işi kendine meslek edinen fırsatçılar için açılmadık kilit bulunmuyor. Denizbank Vadesiz Banka Hesabı içerisinde açacağınız altın hesabı ile masraf ya da komisyon ödemeden alım satım işlemleri yapabilir ve altın biriktirerek yatırımlarınızın faizsiz olarak artmasını sağlayabilirsiniz. 0,01 gramdan başlayan tutarlarda hesap açabilir ve altınların değer oranının 1000*1000 saflıkta olması gereklidir. Altın hesabınızda çok küçük tutarlarla dahi birikimler yapsanız bir zaman sonra çok önemli bir birikiminiz olduğunu fark edebilirsiniz. Hem normal şubelerden hesap açtırabilir, hem de Açık deniz internet bankacılığını kullanarak altın hesabı sahibi olabilirsiniz.

Altın ve Tl hesabının yanında döviz hesabı açarak ta birikimlerinizi güvenli bir şekilde yatırıma dönüştürebilirsiniz. Denizbank Vadesiz Banka Hesabı içerisinde Dolar, Euro cinsinden birikimlerinizi değerlendirebilir ve parite, kur değişimlerinden kazanç elde edilebilir. Vadesiz hesaplarınızla ilgili işlemlerde şubelerden tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz gibi internet şubelerinden, telefon bankacılığından ve bankamatiklerden de çok pratik bir şekilde işlemler yapabilir ve bankacılık işlemlerini çok basite indirgeyebilirsiniz. Hiç evinizden çıkmadan faturalarınızı ödeyebilir, bir talimatınızla havale ya da EFT’lerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 Etiketler:

Sayfa başına git