Denizbank

Denizbank

Ülkemizde hizmet vermekte olan en büyük bankalardan biri de Denizbank’tır. Denizbank önceleri bir devlet bankasıyken doksanlarda meşhur olan özelleştirme furyasına katılmış ve bu banka da özelleşmiştir. Bankanın kuruluş tarihi olarak ise 1938 gösterilir. O dönemde ülkemiz savaştan yeni çıkmış ve yavaş bir ilerleme gösterirken, denizcilik alanına finansman sağlaması açısından Denizbank kurulmuştur. Denizbank sayesinde denizcilik alanındaki faaliyetlerin hızı artmış ve daha etkili olmaya başlamıştır. Denizbank daha sonra Zorlu Holding tarafından satın alınmıştır. Bu satın alma işleminden sonra da banka özelleşmiş ve artık devlet bankası olma özelliğini yitirmiştir. Daha sonra ise Rus bankalarından en büyüğü tarafından satın alınmıştır. Bu banka Rusya’da faaliyet gösteren Sberbank’tır.

Denizbank Kredileri

Denizbank kendi açıklamasına göre en çok ihtiyaç kredisi vermiş olduğunu belirtmiştir. Denizbank sayesinde ihtiyaç kredisi almak oldukça kolay olduğundan tüketiciler de tercihlerini bu alandan yana yapmışlardır. Sizler de ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bu bankayı tercih edebilirsiniz. Zira ihtiyaç kredisi faiz oranlarına bakıldığında diğer bankalara nazaran çok daha uygun bir oran söz konusudur. İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız herhangi bir yol vasıtasıyla başvuru yapmanız gerekir. Bu başvuru internetten, sms ile ya da telefon yoluyla yapılabilir.

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle şubeye gitmeniz gerekir. Şubeye giderken de maaş bordronuzun ve kimliğinizin yanınızda olması gerekir. Bunlar sayesinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa bir süre içinde değerlendirilir ve uygun görülmesi halinde sizlere kredi verilir. Eğer bu konuda şansınızı arttırmak istiyorsanız başka bir bankaya başvuru yapmamanız gerekir. Zira başvurunuz bir taneyken çıkma olasılığı çok daha fazladır.

Denizbank Kredi Kartı

Denizbank Kredi kartı Bonus olarak bilinmektedir. Kartın Bonus özellikte olması birçok özelliğinin de bulunması anlamına gelir. Bu sayede her türlü alışveriş sonrasında çeşitli indirimler ve puanlar kazanabilirsiniz. Kazandığınız her puan sizler için yeni bir fırsatı doğuracaktır. Bu anlamda sorun yaşamaksızın önünüze bakmak istiyorsanız Denizbank kredi kartını tercih edebilirsiniz. Bu sayede alışverişleriniz çok daha zevkli ve daha fazla puanlı olacaktır.Sayfa başına git