En Çok Kazandıran Hisse Senetleri

2016 Yılının En Çok Kazandıran Hisse Senetleri

Birikimlerin değerlendirme yollarından bir de borsadır. Borsa en çok kazandıran yatırım araçlarından biridir. Zengin olma hayalleriniz başarıyla da, başarısızlıkla da sonuçlanabileceğini unutmayın. Bu sebeple yüksek risk almadan değerlendirmek için en çok kazandıran hisse senetlerinin araştırılıp öğrenilmesi gerekmektedir.

En büyük hatalardan biri az miktarda olan paranızı aldığınız tüyolara göre değerlendirmeye çalışmak olacaktır. Bu nedenle piyasa iyi değerlendirilmeli ve tüyoların doğruluğundan emin olmadan işlem yapmamalısınız. Atılacak en doğru adım son 5 veya son 10 yılda hangi hisse senetlerinin kazandırdığını araştırmak olacaktır.

Hisse senetleri 2013 yılında en fazla işlem hacmi gören yatırım aracıdır. 2016 yılı için de yine fazla talep görmesi öngörülmüştür. Yılın yaklaşık ilk 3,5 ayını geride bıraktık.

Geleceği öngörmek hisse senetleri açısından bir avantajdır. Vizyon sahibi, güvenilir girişimcilere, projelere yönelerek hisse senedi almak doğru adım olacaktır. Gerek yurtdışında gerekse yurt içinde yaşanan ekonomik kriz dalgası söz konusu olduğunda adımlarınızı daha dikkatli atmalısınız. Son 5 yıl içerisinde kaybettirmemiş olan hisse senetlerine yönelip işlem yapmak akıllıca bir davranış olacaktır. 2016 Yılının En Çok Kazandıran Hisse Senetleri yine büyük ihtimalle bunlar baz alınarak öngörülecektir.

Öngörünüze yardımcı olabilecek, sizi doğru adrese götürebilecek bazı veriler aşağıdadır.

SARKUYSAN da 10 yılını daima kar ile kapatmış olan bir şirkettir.

DO-CO da son 10 yılda hiç zarar açıklamamış, yatırımcısına düzenli gelir sağlamıştır.

Son 10 yılda sürekli olarak kâr bırakan başka bir şirket de FORD OTOSAN’dır

Son 5 yılda hisselerinde her zaman kazandıran, son 10 yılda hiç zarar açıklamayan ADEL’dir.

ATA GMYO hisse senetleri de son 5 yılda düzenli getiri sağlamıştır.

Hayallerinizin gerçek olması biraz da şansa bağlı olsa da aldığınız tüyolarla son kararı verecek olan sizsiniz. Sizlerde bu yatırım seçenekleri ile hedeflerinizi belirleyip ona göre yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

(Tüm bunlarla birlikte Unutmayınız ki En Çok Kazandıran Hise Senetleri 2016  konulu bu yazımız da dahil olam üzere sitemizdeki hiç bir yazı, makale yönlendirme veya tavsiye niteliği taşımayıp, sadece yazarlarımızın kişisel görüşlerinden ibaret olup , sitemiz ve yazarlarımız yatırım danışmanlığı yapmamaktave dolayısıyla yatırımlarınız ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.)Bir önceki yazımız olan Fon Hesabı İle Kazanın başlıklı makalemizde yatırım fonu kazandırır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sayfa başına git