Finansbank Ek Hesap

Banka hesabınızda bulunan bakiyenin ne zaman biteceğini ve sizi yarı yolda bırakacağını bilemezsiniz. Kendiniz bu tür durumlara karşı güvenceye almanız her zaman gereklidir. Kurumunuzun maaşınızı birkaç gün geciktirmeniz bile içinden çıkılmaz maddi sıkıntılara yol açabilir. Eğer bu gecikme kira ve fatura gibi ödemelerin yapılması gereken günlere denk gelirse ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu bakımdan zor zamanlarınızda, geçici maddi sıkıntılar yaşadığınız günlerde kullanabileceğiniz bir hesabın olması faydalı olacaktır. Türkiye’nin en yenilikçi bankaları arasında yer alan Finansbank, müşterileri için böyle günlerde yardımcı olacak bir ek hesap hizmeti sunuyor. Maaşınızı Finansbank’tan alıyor veya elinizdeki paranın bir kısmını burada değerlendiriyorsanız bankanın size sunmuş olduğu ek hesap hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Düşük faiz oranlarıyla hizmete sunulan Finansbank’ın ek hesapları birçok konuda yardımcı olmaktadır. En büyük avantajı ise otomatik ödemelerin ek hesap üzerinden gerçekleşebilmesidir. Kira, fatura, okul taksiti, alışveriş taksiti gibi ödemelerin günü gününe gerçekleştirilmesi gerekir. Ek hesap, mevcut banka hesabınızda yeterli bakiye olmadığında devreye girecek ve bu ödemelerin gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Finansbank’ın ek hesapları başka işlemlerde de yardımcı olmaktadır. Örneğin bu hesaplardan nakit çekme imkânına sahipsiniz. Mevcut hesabınızda bakiye yoksa Finansbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat ek hesap limitiniz dâhilinde nakit çekebilirsiniz. Kredili mevduat hesabınız bankamatik kartınızla otomatik olarak senkronize olmaktadır. Dolayısıyla ekstra bir kart başvurusu yapmanız gerekmez.

Kredili mevduat hesabı alışverişlerinizde de yanınızda! Hesabınızda para olmadığı zamanlarda ek hesap üzerinden alışveriş yapmanız mümkün. Mevcut hesabınızla alışveriş yaptığınız her yerde ek hesabınızı da kullanabilirsiniz. Mağaza, market ve restoran alışverişlerinizi bu hesaptan yapabilir, internet alışverişlerinizde yine aynı hesaptan ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçenekleri mevduat hesabınız için de geçerli olacaktır.

Ek hesap aynı zamanda EFT ve havale gibi işlemlere de olanak sağlamaktadır. Hesap limitiniz dâhilinde gerek banka şubeleri ve ATM’lerden gerekse interaktif bankacılıktan havale ve EFT gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank’ın ek hesapları uluslar arası para transferlerini de desteklemektedir. Bu hesaplardan istediğiniz yere kolayca para gönderebilir, ödeme gerçekleştirebilir ve sevdiklerinize maddi açıdan yardım edebilirsinizSayfa başına git