Finansbank Emeklilere Özel Kredi

Finansbank’ın emeklilere duyduğu önem ve zaaf yapılan kapsamlı projelerle kanıtlanmış olup yeni çıkan her fikir ve adımlarla da kanıtlama işlemleri devam etmektedir. Emeklilerin emekli maaşlarını Finansbank üzerinden temin etmeleri onlara yalnızca Finansbank emeklilere özel kredi imkanından yararlanmalarını sağlamamakla beraber bunun yanında birçok fırsatta Finansbank’a geçen emekliyi beklemektedir.

Emekli maaşlarını Finansbank üzerinden temin eden emekli vatandaşlarına sunduğu birkaç fırsatı bile öğrenen emekli vatandaşların ilk işi nasıl Finansbank müşterilerinin arasına dahil olurum sorusunun cevabını aramak olmaktadır. Bunlardan birkaçı şu şekildedir. Emekli maaşlarının teminini Finansbank’a geçiren emekliler Finansbank emeklilere özel kredi hakkını kullanabilmektedirler. Bu hak sayesinde emekliler aylık maaşının tam olarak 10 katına kadar kredi sahibi olabilmekle beraber uygun ve indirimli ödeme ve faiz koşullarıyla da müjdelendirilmektedirler. Bu işlemler gerçekleştirilirken ise emekli vatandaş hiçbir şekilde hesap işletim ücreti ödememekle beraber bankalarında yapacakları işlemlerde işlem önceliği hakkına sahip olacaklardır. Bu öncelik bile emekliyi toplumda ve banka içinde ki müşteriler çerçevesinde ayrıcalıkla kılabilecektir. Ayrıca emekli Türkiye ve dünya çapındaki bütün ATM’lerden hesabına ulaşım yapabilecek bu ulaşım içinde en ufak bir ücret ödemeyecektir. Finansbank’a geçen emekli içinde ayrıca Cardfinans sayesinde her market ve eczane harcamaları için yılda 362 TL’ye varan kazançlar emekliyi beklemektedir. Üstelik kredi işlemlerine başvurmak gibi bu sisteme de giriş ücretsiz ve oldukça kolaydır. Finansbank’ın emeklilerine sunduğu bu kredi ve daha sayabileceğimiz birçok fırsat ile emekli her konumda ayrıcalıklı olduğunun bir kez daha farkında olacaktır. Emeklinin yararını düşünme konusunda tek seferde bu kadar projeyle emeklisinin karşına çıkan Finansbank, kendi çerçevesindeki rakiplerini önemli bir hızla sollamaya devam etmektedir.

Yapılan çalışmalar süresince emeklinin desteğini almaya devam eden Finansbank, çalışmalarının sonucunda ise beklediği memnuniyetin kat kat fazlasını görmektedir. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan Finansbank yetkilileri sayesinde özellikle emekli vatandaş kafasında hayal ettiği hak ve fırsatları çok kolay adımlarla hayalden gerçeğe dönüştürebilecektir. Yapılan fırsatlar sonucunda bünyesindeki emekli sayısını günden güne arttıran Finansbank, yaptığı projeler ve avantajlarla, yapacaklarını merak konusu haline getirmeyi başarmaktadır ve gözler bu bankanın üstünde olmaya devam etmektedir.Bir önceki yazımız olan Deniz Bank Emeklilere Özel Kredi başlıklı makalemizde Emeklilere Özel Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git