Finansbank İkinci El Taşıt Kredisi

Özel girişim bankalarından biri olan Finans Bank kişilere farklı kredi olanaklarını uygun şartlarda sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Banka kişilerin bireysel ihtiyaçlarından kaynaklanan nakit ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır. Bu nedenle kişiler adına banka kredileri cazip bir hale gelmektedir. Finans Bank çeşitli acil nakit ihtiyaçları için müşterilerine uygun şartlarda kredi seçeneklerini sumaktadır. Kişilerin bankalardan kredi talebinde bulundukları bir kredi seçeneği de sıfır ve ikinci el alımlarında ihtiyaç duydukları nakit destekleridir. Finans Bank bu nedenle müşterilerine hem sıfır araçlarda olan hem de ikinci el araçlarda olan nakit ihtiyaçları adına kredi olanağı sunmaktadır. Finans Bank ikinci el taşıt kredisi ile müşterilerine ikinci el araç alımlarında nakit desteği sağlamaktadır. Bankaca sağlanan bu kredi için müşterilerine fazlası ile esnek kredi seçenekler sunmaktadır. Finans Bank ikinci el araç kredisi şartları hakkında bilgi vermek gerekirse bu şartlar:

  • Finans Bank 0 ile 5 yaşa kadar olan araçlarda müşterilerine 48 aya kadar vade imkânı ile 6-8 yaş arası araçlarda ise araç yaşı ile vade toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde vade seçenekleri sunmaktadır.
  • Müşteriler alacakları krediler TL cinsinden kullanabilmektedirler.
  • Finans Bank ikinci el taşıt kredileri binek ve hafif ticari araçlarda kullanılabilmektedir.
  • Banka tarafından müşterilerine sunulan taşıt kredisi seçeneklerinde sıfır araçlarda fatura tutarının 50.000TL’ye kadar olan kısmı için %70’i için, 50.000TL’nin üzerinde kalan kısmı için ise %50’si kadar kredi imkânı sunulmaktadır.
  • Bankadan sağlanacak taşıt kredilerinde kredi konusu araç teminat olarak gösterilebilmektedir.
  • Bankadan alınacak taşıt kredilerinin kredi masrafları da taşıt kredisi ile aynı vade ve düşük faiz oranında taksitlendirebilirsiniz.
  • Kişiler bankadan alacakları taşıt kredilerinde uygun faiz ve uygun vade olanaklarının yanı sıra ayrıca müşterilere sunulan bir hizmette müşterilerin müşteri temsilcileri ile görüşerek geri ödeme planlarını kendi koşullarına göre belirleyebilmektedirler. Kişilerin tercihlerine göre geri ödeme planları sabit taksitlendirme, esnek ödemeli taksitler ve anapara ertelemeli kredi olarak geri ödeme planları belirlenebilmektedir.

 Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası İkinci El Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde İkinci El Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git