Finansbank Kiralık Kasa

FİNANS BANKASI  KİRALIK KASA HİZMETİ

Günümüzde bankalar birçok şekilde bireylere hizmet sunmaktadır. Bankalar artık adeta vazgeçilmez bir hale geldi diyebiliriz. Pek çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir  ve  kolaylık sağlamaktadır. Finans bankasının bu şekilde sağladığı kolaylıklardan birisi de bireylere sunduğu kiralık kasa hizmetidir. Bireylerin değer verdiği birçok şeyi  bankalarındaki kiralık kasalarda saklayarak müşterilerine hizmet sunarlar. İnsanlar artık birçok hırsızlık vakaları sebebi, ile evlerinde ofislerinde değer verdikleri eşyalarını, emek emek sağladıkları birikimlerini saklayacak bir yer bulamamakta ve kaybetmeyi göze alamamaktadır. İşte bu koşullarda devreye finans bankası giriyor ve bireylere pek çok bankacılık hizmetlerinden biri olan kiralık kasa hizmetini sunuyor.

Sizler de değerli eşyalarınızın ve belgelerinizin her zaman güvende olmasını istiyorsanız finans bankasına başvurarak bu güvenceyi sağlayabilirsiniz. Finans bankası kiralık kasa hizmeti ile değerli eşyalarınızı banka da güvenli şekilde saklayabilirsiniz. Kiralık kasalar hakkında bilgi almak istiyorsanız da birçok finans bank şubesine başvurarak bilgi almanız mümkündür. Kiralık kasalar da belli  ücret aralıkları vardır. Sizler ne çeşit kasa kiralamak istediğinize karar verdikten sonra banka size bu konuda yardımcı olacaktır.

Finans bankası kiralık kasa ücretleri

Küçük boy kasalarda yıllık kasa ücreti 250 tl depozito 250 tl olmaktadır. Orta boy kasalarda  yıllık kasa ücreti 300 tl ve depozito 350 tl iken büyük boy kasalarda ise yıllık kiralık kasa ücreti 350 tl ve depozito 350 tl olmaktadır. İşte bu fiyatlarda finans bankasının sağladığı kiralık kasa hizmetinden bütün bireyler yararlanabilmektedir.

En detaylı bilgiyi Finansbank şubelerinden alabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Güvenli Bankacılık ve Kredi Kartı Güvenliği başlıklı makalemizde kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git