FİNANSBANK VADESİZ HESABI

Günlük yaşamda bireysel bankacılık hizmetleri adına farklı işlemlerin elinizin altında olması için Finansbank Vadesiz Hesabı kullanabilirsiniz. Vadesiz hesaplarınızda paranızın herhangi bir işleme tabi tutulması mümkün değildir. Sadece birikimlerinizi döviz ya da TL cinsinden korumaya almış olabilirsiniz. Bu hesap sahiplerinin pek çok avantajı bulunmaktadır.  Bunlardan biri artık yanınızda nakit taşımaya gerek kalmayacaktır. Ya da çek taşıma derdiniz olmayacaktır. Tüm alışverişlerinizde ve ödemelerinizde banka kartınızı kullanabilirsiniz. CardFinans Nakit bankamatik kartınız ile tüm ATM’lerden 7 gün 24 saat tüm bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bankacılık hizmetlerinden hiç evinizden çıkmadan faydalanmak istiyorsanız, internet şubesini ya da telefon bankacılığını kullanabilir, hatta hesap özetinizi faksla isteyebilir ve hesabınızın kontrolünü şubeye gitmeden de yapabilirsiniz.

En pratik kullanımlar ise otomatik ödeme talimatları vererek tüm faturalarınızın tek bir hesaptan ödenmesini sağlamak olacaktır. Bu sayede faturalarınızın son ödeme tarihlerini aklınızda tutmanıza gerek kalmayacaktır. Havale ve EFT işlemlerinizi de Finansbank Vadesiz Hesabı üzerinden gerçekleştirebilir ve tüm Finansbank şubeleri arasında gerçekleştireceğiniz para transferlerinden  ücretsiz olarak bu hizmetleri alma imkanınız bulunacaktır. Havalelerinizi şubelerden de yapabileceğiniz gibi internet şubesi üzerinden de kolaylıkla yapabilir veya bir telefonunuzla telefon bankacılığını da kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hesap açılışı için şubelerden yapabileceğiniz işlemlerinizi yine internet şubesini kullanarak ya da telefon bankacılığı üzerinden de yapabilirsiniz. Hesap açma- hesap kapama gibi tüm işlemleriniz telefon bankacılığında talimatlarınız ile açılacaktır.

Bu alanda açılan Finansbank Vadesiz Hesabınız üzerinden üç ayda bir 38,25 YL masraf yani hesap işletim ücreti tahsil edilecektir. Aynı şekilde döviz hesabınız bulunuyorsa da bu alanda bu tutar o günün kur fiyatları üzerinden hesabınızdan düşecektir. Vadesiz hesabınız üzerinden talimatlar vererek altın biriktiren hesap adı altında bir hesap açabilir ve birikimlerinizin değerini kaybetmemesi adına çok önemli bir seçim olacaktır. Belirlenen tutarlar vadesiz hesabınızdan altın hesabınıza aktarılır. Hesap açılışı yapmak için Finansbank herhangi bir alt veya üst limit zorunluluğu getirmez. Talimatlarınızı 0,5 gram ve katları olarak alabilir. Ara ödemeler yapabilir, altın değerlendiğinde birikimlerinizin de değerlenmesi mümkündür.Etiketler:

Sayfa başına git