Garanti Bankası Bedavalı Kredi

Garanti bankası bedavalı kredi avantajı sayesinde artık faizlerden dolayı oluşan korkular ve vadelerin oluşturduğu kafa karışıklığı ortadan neredeyse kaldırılmaktadır. Yapılan proje kapsamında çoğu vatandaş bu ve benzeri dertlerden muaf olmakla birlikte ayrıca istek doğrultusunda kazanç elde etmek imkanlarına sahip olmaktadır. Sağlanan bu kazanç ile de müşterinin maddi özgürlüğü ve refahı daha da artmakta olup yapılan işlerde ki başarı doğru orantılı olarak yüksek biçimde artış göstermeye devam etmektedir.

Garanti bankasının yapmış olduğu bu projenin ana amaçlarından birisi vatandaşın gözünü korkutan faiz ve vade arasındaki bağlantının kendisine nasıl yansıyacağı sorusu olmaktadır. Kredi alırken çekinilen bu konu yüzünden çoğu vatandaş zora düşmekte ve ihtiyaçları doğrultusunda bir karar vermek durumundadır. Bu karar aşaması bazen çok kısa zamanlarda verilmek zorunda olduğu için de ihtiyaç sahibi vatandaşın yüküne yük katmaktır. İşte bu yükü ortadan kaldırmak isteyen Garanti bankası müşterilerinin karşısına Garanti bankası bedavalı kredi projesiyle çıkmış bulunmaktadır. Bu proje sayesinde destek kredisi alan her müşterisine Garanti bankası, göz korkutan faizleri en alt seviyeye düşürmekle kalmamış ayrıca vatandaşın kullandığı kredi miktarının %20 si kadar faizsiz tahsis ücretsiz kredi imkanı sunmaktadır. Sunulan bu fırsat sayesinde vatandaş aldığı kredinin %20 lik kısmı kadar daha ilave kredi tahsis edebilmekte ve bu krediye hiçbir faiz uygulanmamaktadır. Geliştirilen bu sistem sayesinde ihtiyaçlarının bir kısmını da faizsiz olarak gerçekleştirebilecek olan vatandaş aldığı bu müjdeli haber doğrultusunda detaylı bilgiler için Garanti şubelerine koşmaya devam etmektedir. Vatandaşın memnuniyetini kazanan bu sistem hakkındaki detaylı tüm bilgiler Garanti şubelerinde ve Garanti bankasının internet sayfasında mevcut olup başvuru işlemleri de bu yöntemlerle yalnızca nüfus cüzdanı ve gelir belgesiyle gerçekleştirilebilmektedir.

Gerek ödemede gerek başvuru işlemlerinde ve gerek faiz oranlarında sağlanan bu kolaylıklar vatandaşın bankaya olan güvenini arttırmakla birlikte bunun neticesinde de talepler her geçen bilgi edinme zaman zarfından sonra da artmaktadır. Artan bu taleplerin farkında olan Garanti bankası yetkilileri vatandaşa daha çok kazanç sağlayacak projeler için yola koyulmaya başlamıştır.Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Altın Teminatlı Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Sayfa başına git