Garanti Bankası Ev Kredisi

Ülkemizde çok fazla sayıda kişi, bankaların sunduğu kredi imkânlarından faydalanmak istemektedir. Her kredi seçeneğinde olduğu gibi, konut kredisi de oldukça yoğun bir ilgi görmeye devam etmektedir. Konut kredisi olarak da bilinen ev kredisi, kişilerin kendi evlerinde oturabilme keyfini yaşayabilmelerini sağlamakta ve bu sebeple de müşterilerin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutabilmektedir. Müşterilerin bu kredi seçeneğinden faydalanabilmeleri için, öncelikle kredi notu gibi büyük bir öneme sahip olan şartı yerine getirmeleri gerekmektedir. Yüksek bir kredi notuna sahip olmanın yanı sıra 18 yaşını doldurmuş olmak ve belgelenebilir bir gelire sahip olmak da, son derece önemli olan şartlar arasında yer almaktadır. Kişilerin bu şartları yerine getirdikten sonra, kendilerine uygun olan bir bankayı tercih etmeleri ve bu krediye başvurmaları gerekmektedir.

Her geçen gün daha da büyük bir öneme sahip olmaya başlayan ev sahibi olma isteği, bankaların da sunduğu ev kredisi imkânları ile birlikte yerine getirilebilmektedir. Garanti bankası da bu konuda müşterilerine birbirinden avantajlı teklifleri sunmaya devam etmektedir. Garanti ev kredisi, kişilerin çok daha rahat ve kolay bir şekilde ev sahibi olabilmelerine olanak tanımaktadır. Bu konuda müşterilerine birbirinden farklı imkânları sunan Garanti Bankası, şu kredi seçeneklerini sunmaktadır:

  • Sabit Faizli Konut Kredisi
  • Azalan Taksitli Mortgage Kredisi
  • Ara Ödemeli Mortgage
  • Özel Ödemeli Mortgage
  • Artan Taksitli Mortgage Kredisi
  • Değişken Faizli Mortgage Kredisi
  • Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage Kredisi
  • Evini Gösterene Mortgage
  • İşyeri Mortgage

Garanti konut kredisi, hemen herkese hitap etmek ile birlikte aynı zamanda her ihtiyacı da başarılı bir şekilde karşılamaya devam etmektedir. Gün geçtikçe çok daha fazla sayıda kişinin başvurmaya devam ettiği bu kredi seçeneğinde, kişilerin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ev alabilmeleri amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda sürekli olarak yenilenen ev kredisi, müşterilerin memnuniyetlerini de en yüksek seviyede tutmaya devam etmektedir. Böylelikle kişiler, bu kredi seçeneği sayesinde kendi evlerine ve uygun taksit ödeme imkânları ile de zorlanmadan kredi sürelerini tamamlama imkânına sahip olabilmektedir.Sayfa başına git