Garanti Bankası İlk Kredim

Garanti bankası kredi projelerinde yaptığı avantajları günden güne arttırmaya devam etmektedir. Kredi proje sistemini bilen eskiden kredi sahibi olan müşterilerine karşı sağladığı fırsat ve olanakların yanında Garanti bankası, hayatında ilk defa kredi alma durumuna gelen vatandaşlarında sorunlarını kendi sorunları olarak görüp onlara uygun projelerde sunmaya başlamıştır. Garanti bankası ilk kredim projesi ise bu projelerden yalnızca biri olmakla beraber Garanti bankasından ilk kez kredi alacak müşteriler için çok kazançlı avantajlar sunmuştur.

Garanti bankasının sunmuş olduğu bu proje ile ilk kez kredi alacak vatandaş çeşitli prosedürleri en az seviyeye indirgemiş olacak ve aldığı krediyle ihtiyaçlarını karşılarken ödeme koşullarında sağlanan kolaylıklar ile de alırken ki rahatlığıyla kredisini ödeyebilecektir. Garanti bankası ilk kredim projesi ile ilk kez kredi başvurusunda bulunup kredi almak isteyen vatandaş 100.000 TL’ye varan kredi limitlerini 36 aya varan vadelerle ve kendisine en uygun biçimde tespit edilmiş indirimli faiz oranlarıyla kredi sahibi olabilecektir. İlk kez almak istemesine rağmen gerek vade koşullarında gerek kredi limitlerinde gerek ise faiz oranlarının en az seviyeye indirgenmesi konusunda pek çok avanraj ve kolaylıkla karşılaşan bu vatandaşlar için bir diğer kolaylık ise başvuru işlemi hakkında sağlanmaktadır. Bu krediye sahip olmak isteyen vatandaş yalnızca nüfus cüzdanı ile kendisine en yakın bir Garanti şubesine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir ayrıca sonucunu da kendisinin belirlediği e-posta yolu ile, kısa mesaj yolu ile ya da banka şubelerinden kolaylıkla öğrenebilmektedir. Çoğu konuda sağlanan bu kolaylıklar vatandaşın ihtiyacı karşısında doğan kredi alma isteğinin kendisini korkutmamasında büyük adım atmaktadır. Vatandaş büyük bir öz güvenle bu krediye sahip olabilmektedir. Çünkü ödeme de sağlanan bu kolaylıklar onun öz güvenine güven katmaktadır.

Vatandaşa sunulan bu fırsatlar neticesinde bankaya olan bu konudaki talepler gerekli detaylı bilgilerin alınmasıyla arttığı araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Alınan talepten gerek Garanti bankası yetkilileri gerek krediye sahip olmak isteyen memnuniyet duyduğu için iki taraflı bir kazanç sağlanmaktadır. Garanti bankası ise öz güvenini arttırarak daha büyük projelere imza atma yolunda hızla ilerlemektedir.Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası e-Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Sayfa başına git