Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açtırılır?

Garanti Bankası müşterilerine hızlı ve kolay hizmet vermek adına farklı hizmet seçeneklerini müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Bu hizmetler ile müşterilerin finansal işlemlerinde zaman kazanması ve kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirmeleri amaçlanmıştır.

Garanti Bankası tarafından kişilerin kullanıma sunulan bankacılık hizmetlerinden biride internet bankacılığı seçeneğidir. Garanti Bankası İnternet Bankacılığı nasıl açtırılır? Garanti Bankası internet bankacılığı 7/24 müşterilerin hizmetine açık olan hizmet seçeneğidir. Garanti Bankası internet şubesine müşteriler müşteri numaraları ya da T.C. kimlik numaraları ile giriş yapabilmektedirler. Kişiler sadece kredi kartı ile ilgili olan işlemleri içinde kredi kartı numaraları internet bankacılığı hizmetine giriş yapabilmektedirler. Garanti Bankası internet bankacılığı nasıl açtırılır? Garanti Bankası internet bankacılığı hizmetlerini yaygınlaştırmak amacı ile de kampanya avantajlarını müşterilerine sunmuştur.

Garanti Bankası internet şubesine arkadaşlarını davet eden müşterilerine 10TL ödül imkânı sağlamaktadır. Davet işlemi gerçekleştiren bireyler ve arkadaşları 10’ar TL ödül kazanmaktadırlar. Müşteriler Garanti Bankası internet bankacılığında;

  • Alt menü adımlarını hızlı bir şekilde görüntüleyebilmektedirler.
  • Ana sayfa butonu ile kişiler güncel işlemler özeti, takvim ve ana saylarındaki diğer tüm işlemlere ulaşabilmektedirler.
  • Müşteriler özet menüsü ile varlıklar-borçlar, gelirler-giderler ve nakit akışı gibi kişisel bankacılık alanları ile ilgili olan alanlara ulaşım sağlayabilmektedirler.
  • Garanti Bankası internet bankacılığı hizmetini kullanan müşteriler profil ve tanımlama ayarlarına ayarlar butonu ile anında erişim sağlayabilmektedirler.

Garanti Bankası tarafından kullanıcılarının hizmetine sunulan internet bankacılığı hizmeti özellikleri ise;

  • İnternet bankacılığı 365 gün 24 saat müşterilerin hizmetine açıktır.
  • İnternet erişimine sahip herhangi bir yerden internet şubesine erişim sağlanabilmektedir.
  • Para çekme hariç tüm finansal işlemler internet bankacılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.
  • İnternet bankacılığında işlem ücretleri daha düşük uygulanmaktadır.
  • Kişiler tüm ödemelerini ve finansal nakit akışları ile ilgili işlemlerini internet bankacılığı üzerinden yaparak zaman kaybı yaşamamaktadırlar.
  • Kişiler Garanti Bankası internet bankacılığı ile yatırım işlemlerini yapabilmekte, yatırım ürünlerini her zaman ve her yerden kontrol edebilmekte ve yeni yatırımlar açısından yatırımlarını rahatça takip edebilmektedirler.

 Sayfa başına git