Garanti Bankası Kış Kredisi

Mevsimlerin kredi alım ve kullanımlarında görülen taleplerde etkisi oldukça büyüktür. Bunun sebebi ise ihtiyaçların mevsimine göre artıp azalması ya da bazı mevsimine göre maaş alan vatandaşlarımız için geçerli olmaktadır. Garanti bankası her duruma yönelik çözümler sunduğu gibi bu konuya da uygun bir çözüm arayışına girmiştir. Yapılan bu arayışlar detaylı çalışmalarla devam etmiş sonuç olarakta Garanti bankası kış kredisi projesi ortaya çıkmıştır.

Ortaya çıkan bu kredinin en önemli nedenlerinden biri ise ihtiyaçların mevsim çizgilerine göre artıp azalma göstermesi ve ihtiyaç tablosundaki bi iniş çıkışların vatandaşın oldukça moralini bozmasıdır. Özellikle bu ihtiyaçlar kış mevsiminde artan soğuk yakıt ihtiyacı daha fazla giyecek ihtiyacı ve buna benzer sorunlar ortaya çıkarabildiği için Garanti bankası kış kredisi projesi ortaya atılmıştır. Uzun araştırma ve detaylı gözlemler sonucu ortaya çıkan bu kapsamlı proje sayesinde vatandaş kış aylarına girerken özellikle de yeni yıla girişlerde eskilere nazaran ihtiyacı olan krediye daha hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabildiği gibi faiz oranları ise her kesim vatandaşın ortak ödeyebileceği oranlar haline getirilmiştir. Getirilen bu düşük faiz oranları ve sağlanan kolaylıklar neticesinde de vatandaşın kafasında bulunan maddi anlamda ki soru işaretleri kredi hakkında bilgi sahibi oldukça adım adım ortadan kalkmaktadır. Vatandaşı ağır bir yükten kaldıran bu sistem 36 aya varan vade ve en düşük biçime sokulmuş faiz oranları ile birliktede yükten kaldırdığını ispatlayan belirli başlı hususlar olarak sayılmaktadır. Mevcut kış ayı dolayısıyla yine vatandaşını düşünen Garanti bankası bu işlemi birçok çeşitli yöntemlerle yapabilme hakkını değerli müşterilerine vermiş bulunmaktadır. Krediyi almak isteyen müşteriler gerek internet şubesinden gerek kendisine en yakın Garanti şubesinden gerek ise cep telefonundan kısa mesaj aracılığı ile kredi sahibi olabilmektedirler. Üstelik başvuru için gereken evraklar da oldukça kolay elde edilen evraklar olduğundan vatandaşa bu konuda da herhangi bir yüklenmemektedir.

Sağlanan bu avantaj ve kolaylıklar müşterilerin memnuniyetini arttırdığı gibi bu memnuniyeti gören banka yetkilileri de daha avantajlı projeler için iş başına koyulmakta ve müşteriler ise dört gözle bu projeleri beklemektedir.Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası İlk Kredim başlıklı makalemizde İlk Kredim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git