Garanti Bankası KOBİ Proje Kredileri

Garanti bankası her kesimden vatandaşının yanında ve yardımcısı olduğu gibi KOBİ lerin de yanında olmaktadır. KOBİ kredileri ile hazır hesap, taşıt kredisi, rotatif kredi, ticari taksitli kredi gibi her bir kredinin kendi içlerinde çeşitli avantajları bulunan imkanları Garanti bankası KOBİ lere sunmuş bulunmaktaydı. Şimdi ise yeni geliştirilen Garanti bankası KOBİ proje kredileri sistemiyle de KOBİ lerin yardımcısı olduğunu bir kez daha halka kanıtlamış bulunmaktadır.

Garanti bankası KOBİ proje kredileri sayesinde KOBİ lere inanılmaz fırsatlar ve ayrıcalıklar sunulmaktadır. Sunulan bu imkanlar sayesinde KOBİ ler maddi anlamdaki rahatlamalarını en üst seviyeye çıkartıp yüklerini en az seviyeye düşürmüş olacaklardır. Yatırım yapan KOBİ lere özel olarak sunulan bu fırsat sayesinde KOBİ ler yatırım sürelerince alacakları kredileri vadelere böldürebilecekler ve ayrıca ilk 6 ay geri ödemesiz sisteminden yararlanabileceklerdir. Bu sistem sayesinde KOBİ ler aldıkları kredileri aldıkları tarihten itibaren 6 ay sonra ödemeye başlayabileceklerdir. Uygun faiz oranları ve ödeme vadelerindeki bu yatırım süreci fırsatı KOBİ lerin ödemelerinde rahat bir nefes almasını sağlayabilecektir. Bu kredi ile vatandaş firmasının nakit akışına uygun seçenekleriyle kredi kullanabilme imkanına sahip olacaktır. Nakit akışına uygun olarak kredi konusunda uzmanlaşmış olan Kredi Garanti Fonu’nun yardımıyla da ödeme planı belirlenmektedir. Bu ince ama önemli ayrıntılar göz önünde bulundurularak oluşturulan ödeme planı da vatandaşa öderken cebini yakmaması için sunulan önemli avantajlardan biridir. Ödeme planında geçerli para birimi TL ve YP dir. Önceden belirleyebileceğiniz bu para birimleri ödeme planınıza yansımakta, ödemeler ve faiz oranları da o para birimine göre yapılmaktadır. Bu krediye başvuru işlemleri ise sadece size en yakın olan Garanti şubelerinden gerçekleştirilmektedir.

KOBİ lere sağlanan bu kolaylıklar sayesinde vatandaş kredi alımdan korkmamakta, bunun da en önemli sebebi ödemelerde sağlanan kolaylık ve çeşitlilik olmakla birlikte faiz oranlarının minimum seviyede olmasıdır. İkili kazanç tablosunda banka da KOBİ de memnuniyetlerini arttırmış olup yapılacak çalışmalar daha sağlıklı ve kazançlı olacağı kanıtlanmaktadır. Garanti bankası yeni projelere atacağı imzalar için çalışmalarına başlamıştır.

 Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kendi Elektriğini Üreten Kobi Kredisi başlıklı makalemizde Kendi Elektriğini Üreten Kobi Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git