Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Türkiye’de kullanıcılarına hizmet vermekte olan özel bankalar arasında ikinci sırada yer alan Garanti Bankası müşterilerine uygun banka ürünlerini sunmaktadır. Banka hem sunmuş olduğu kredi seçenekleri ile hem de kredi kartı seçenekleri ile müşterileri tarafından tercih edilen müşteri memnuniyetini benimseyen bir bankadır.

Banka müşterilerine hem uygun kredi olanaklarını sunmakta hem de müşterileri için belirli zamanlarda kredi kampanyalarını yine müşterilerine finansal destek sağlamak amacı ile kampanyalı olanaklar ile kredi imkânları sunmaktadır. sunmaktadır. Bankanın sağlamış olduğu ürünlerden biride esnek koşullar ve yüksek kullanım olanakları ile müşterilerine sunulan bireysel ihtiyaç kredisi seçenekleridir. Kişilerin artan nakit ihtiyaçlarına destek olmak adına bireysel ihtiyaç kredi seçeneklerini müşterilerine sunan bankanın sunmuş olduğu bireysel ihtiyaç kredisi seçeneklerinden olan Garanti Bankası taşıt kredisi uygun koşullar ile taşıt almak isteyen müşterilere nakit desteği sağlamak amacı ile müşterilere sunulmuştur.

Banka taşıt kredisi seçenekleri ile 48 aya kadar vadeli, kefilsiz, hızlı onaylanan kredi seçenekleri ile zaman kaybetmen araç sahibi olmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilen krediler arasında yer almıştır. Garanti Bankası taşıt kredisi kredi seçeneğinin genel özellikleri şöyledir:

  • 48 aya varan vade imkânları
  • Uygun faiz oranları
  • Müşterilerin kendilerinin belirleyebilecekleri uygun ödeme planları seçenekleri
  • Bankanın sunmuş olduğu taşıt kredisi seçeneklerinde alınacak olan aracın rehini teminat olarak yeterlidir.
  • Sıfır araçlarda kefil koşulu genel olarak aranmaz ancak banka gerekli gördüğü durumlarda müşterilerinden kefil talebinde bulunabilir.
  • Banka tarafından sunulan taşıt kredilerinde ikinci el taşıtlarda 10 yaşa kadar araçlar için taşıt kredisi imkânı sağlanmaktadır. Ve ikinci el taşıt kredilerinde banka müşterilerinden kefil talep etmektedir.
  • Bireysel müşteriler ile KOBİ gerçek kişi müşterilerin bireysel taşıt kredileri için kredilendirme oranı nihai fatura değerin 50.000TL’ye kadar olan taşıtlar için kredi tutarı taşıt değerinin %70’ine kadar olan kısmı için kredi imkânı sağlanmaktadır.  Fatura değeri; 50.000TL’nin üzerinde olan araçlar için ise fatura değerinin %50’sine kadar olan kısmı müşterilerine bireysel ihtiyaç kredisi adı altında kredi olarak sağlanabilmektedir.


Bir önceki yazımız olan Deniz Bank Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git