GARANTİ BANKASI VADESİZ MEVDUAT HESABI

İster faturalarınızı düzenli ödemek için, ister birikimlerinizi daha güvenli bir alanda değerlendirmek için, havale ve eft gibi işlemleri daha pratik yapmak için bankalarda açılan vadesiz hesaplar oldukça kullanışlı olmaktadır. Bunlardan biri olan Garanti Bankası Vadesiz Mevduat Hesabı ile nakit paranızın kontrolü ve bankacılık işlemleriniz çok daha pratik olacaktır. Garantide açtığınız vadesiz hesabın avantajları arasında anlık nakit ihtiyaçlarınız için avans hesap hizmetleri sunmasının yanında birikimlerinizin yatırıma dönüşmesi için kullanabileceğiniz Elma hesapta banka müşterilerine farklı fırsatlar sunmaktadır. Bu hesaba erişmekte çok kolay olmakta ve internetten, telefon bankacılığınızı kullanarak ya da paramatiklerden anında hesabınıza ulaşabilir ve ödeme, para çekme, para yatırma gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Vadesiz hesap açtıran her müşteri için Paracard kullanımları bulunmaktadır. Bankamatiklerden bu kartı kullanarak nakit çekebilir, aynı zamanda alışverişlerinizde nakit taşımaya gerek kalmadan ödemeler yapabilirsiniz. Hatta yaptığınız alışverişlerde bonus kazanarak ta harcayarak kazançlı çıkabilirsiniz. Garanti Bankası Vadesiz Mevduat Hesabı içerisinde aynı zamanda altın hesabı da bulunmaktadır. Birikim olarak yastık altında sakladığınız altınlarınızı çok daha güvenilir bir ortamda değerlendirilir. Dolar hesabınızdan ya da TL hesabınız üzerinden altın hesabınız için alımlar yapabilir ve hesaplarınızı internet hesabınız üzerinden yönetebilirsiniz. Vadesiz hesabınız üzerinden altın alımı ve satımı yapabilirsiniz. En düşük alacağınız miktar 1 gram olurken ne yüksek 3000 gram alabilirsiniz. Farklı altın hesaplarına havale yapılabilmekte ve bu hesaplar üzerinden faiz işlememektedir. Altın hesabının avantajlarına bakacak olursak gram olarak satın aldığınız için altının gramajının azalması ya da değerinin düşmesi gibi olumsuzluklarla karşılaşmazsınız. İşçilik maliyeti ödemez ve çalınma riski olmaz. Altın hesabınız için hesap işletim ücreti de alınmayacaktır.

Bunların yanında birikimlerinizi döviz olarak ta değerlendirmek istiyor olabilirsiniz. Bu alanda vadesiz döviz hesabı kullanabilirsiniz. Garanti Bankası Vadesiz Mevduat Hesabı kategorisi altında açacağınız bu hesap için paramatiklerden dahi para yatırabilir ya da para çekme işlemleri yapabilirsiniz. Yabancı para havaleleri yapabilir, bunun için online şubeleri ya da alo Garanti telefon bankacılığını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

 Etiketler:

Sayfa başına git