Garanti Bireysel Kredileri

Bireysel müşteriler, zaman zaman nakit ihtiyacı içerisine girebilmektedir. Bu ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir finansal destek arayan kişilerin son yıllardaki tek adresleri ise hizmet veren bankalar olmaya devam etmektedir. Ülkemizde çok fazla sayıda banka bulunmasına rağmen, kişiler kendilerine sunulan kaliteli hizmet ve ürünlerden dolayı Garanti Bankası’nı tercih etmektedir. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu bireysel bankacılık hizmetleri ile birlikte kişiler kendi ihtiyaçlarını giderebilecekleri oldukça avantajlı bir finansal desteğe sahip olabilmektedir. Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlar ve vade sayısı imkânına da sahip olan bu hizmetler, kişilerin memnuniyetlerini de en yüksek seviyede tutmaya devam etmektedir.

Garanti Bankası tarafından sunulan her bir hizmet, kişiler tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Özellikle de Garanti bireysel kredileri, her geçen gün çok daha fazla sayıda kişi tarafından büyük bir keyif ile tercih edilmeye de devam etmektedir.

  • Bireysel İhtiyaç Kredisi: her banka tarafından sunulan bu kredi, Garanti Bankası tarafından da müşterilerine sunulmaktadır. Bu kredi seçeneğinde son derece uygun faiz oranları bulunurken aynı zamanda kişilere avantajlı vade sayısı imkânı da beraberinde sunulmaya devam etmektedir.
  • Taşıt Kredisi: kendi aracına sahip olmak isteyen çok sayıda kişi tarafından tercih edilen bir kredi türüdür. 0 KM ya da ikinci el araçlarda ayrım yapmaksızın bu kredi türüne başvurulabilmektedir.
  • Konut Kredisi: ev almak isteyen kişilere, belirlenen miktarlarda oldukça cazip teklifler ile sunulan bu kredi, oldukça fazla sayıda kişi tarafından da yoğun bir ilgi görmektedir.
  • Avans Hesap: Garanti Bankası müşterilerine sunulan ayrıcalıklı bir kredi türüdür. Banka hesaplarında nakit parası bulunmayan kişilere yönelik olarak sunulan bu kredi türünde, kişiler kullandıkları miktar kadar faiz ödemektedir.

Birçok banka tarafından sunulan kredi türleri ile birlikte aynı zamanda kendisine özel olarak geliştirdiği krediler de, Garanti Bankası ayrıcalığı ile kişilerin hizmetine sunulmaktadır. Garanti bireysel kredileri, her geçen gün çok daha fazla sayıda kişinin başvuruda bulunması üzerine sürekli olarak geliştirilmekte ve çok daha kaliteli bir hal ile müşterilerin beğenisine sunulmaya devam etmektedir.Bir önceki yazımız olan Finansbank Bireysel Kredileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sayfa başına git