Garanti.com.tr’den Akıllı Telefon Kampanyası

Malum teknoloji çağındayız ve bu sayede her şey elimizin altında. Dünyada olup bitenleri anında takip edebiliyor, istediğimiz konuyu araştırıp bilgi sahibi olabiliyoruz. Koca koca bilgisayarlardan, tabletlere, oradan da hoop küçücük akıllı cep telefonlarına kadar yakınımız da teknoloji. Hiçbir şeyden geri kalmıyoruz. Sosyal medyada tabi ki varız, beğendiğimiz yemeğin tarifini kolayca alıp yaparak, birer aşçı haline dönüşebiliyoruz. İzleyemediğimiz televizyon programlarının tekrarlarını izleyebiliyoruz ve daha birçok şeyi yapabiliyoruz akıllı telefonlarımız sayesinde. Hala bir akıllı telefonunuz yoksa veya daha akıllı bir telefona sahip olmak istiyorsanız garanti com.tr size bu imkanı sunuyor. Garanti Bankası yenilikçi ve teknoloji tabanlı çalışmalarıyla bankacılık sektöründe atılımlar yapmaya devam ediyor. Müşterilerinin de bu yeni atılımları takip edip, uyum sağlayabilmesi için devam eden kampanyalarına bir yenisini ekledi. İşte bu kampanyalardan en günceli olan Garanti.com.tr’den Akıllı Telefon Kampanyası hakkında sizleri bilgilendirip, bir akıllı telefon sahibi olmanız için detaylı bir yazı hazırladık.

Bu kampanyaya katılmak ise oldukça kolay ve zahmetsiz. Öncelikle katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanız veya herhangi bir kampanya kodu kullanmanız, sms atmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken kampanya tarihleri olan 09 Aralık 2015 ile 31 Ocak 2016 arasında Garanti.com.tr adresine girip, kampanyanın ilan edildiği linke tıklamak. Linke tıkladığınızda farklı bir internet adresi ile karşılaşıyorsunuz. Bu internet sitesine üye oluyorsunuz ve Genpa Ailem sitesi içersinde yer alan akıllı telefonları indirimli olarak satın alma hakkına sahip oluyorsunuz. Böylelikle Garanti.com.tr’den Akıllı Telefon Kampanyası sayesinde sizde akıllı bir telefon sahibi olabilirsiniz.

Telefonunuz, sipariş verdiğiniz tarihten en geç bir hafta sonra elinizde olacaktır ve 2 yıl garanti kapsamındadır. Teknik servis desteği mevcut olup, kampanya kapsamında alacağınız akıllı cep telefonunuz standart olarak bütün haklara sahiptir. Bu kampanyaya Garanti Bankası müşterilerinin tamamı katılabilir. Bankanızın size böyle bir kolaylık sağlaması, sizin için çok avantajlı ve yararlı olacak şüphesiz. Böylelikle akıllı telefonunuzdan, şubeye gitmeye gerek kalmadan bütün bankacılık işlemlerinizi de yapabileceksiniz. Havale, eft işlemleriniz, fatura ödemeleriniz ve bankanızın kişiye özel tüm hizmetlerinden cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajları sayesinde haberdar olup, ilginizi çeken konular için detaylı bilgi alabileceksiniz. Bu büyük kolaylıktan sizde faydalanmak isterseniz kampanya zamanlarını not almayı unutmayın.

   

 Sayfa başına git