Garanti Emeklilere Özel Kredi

Garanti bankasının her kesimden vatandaşı düşündüğü yaptığı çalışma ve projelerle, harcanan emeklerle kanıtlanmış bir sonuçtur. Garanti bankası özellikle emekli vatandaşlara ise ayrı fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Garanti emeklilere özel kredi projesi ile çoğu emekli ihtiyacının belki de daha fazla miktarıyla kredi sahibi olabilecek ayrıca çeşitli kolaylıklarla ödüllendirileceklerdir.

Garanti emeklilere özel kredi projesinin ana amaçlarından biri emeklinin haklarını savunmak ve arttırmaktır. Emeklinin üzerinde ki sorumluluğu azaltmak isteyen Garanti bankası, bu projeyle emekliye sağladığı yardımları bir basamak daha arttırmış bulunmaktadır. Garanti bankası tüm emekli vatandaşlara 36 aya kadar varan vade seçenekleriyle kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca emeklinin alacağı bu kredilere özel indirimli faiz uygulaması gerçekleştirilmektedir. Bu indirimli faiz uygulaması sayesinde emeklinin avantajı ve rahatlığı krediyi öderken görülmektedir. Ayrıca sağlanan bir diğer kolaylık ise maaşını 3 ayda 1 alan emekliler için yapılmıştır. Emekli maaşını bu şekilde alan emekli vatandaşlar için kredi taksitlerini 3 aylık periyotlarda ödeme imkanı verilmiştir. Bu sayede emekli maaşında ki yaptığı aylık hesaplamaların haricinde herhangi bir ay hesabı yapmayacak ve sorumluluklarının üstüne bir sorumluluk daha yüklenmeyecektir. Bu kolay krediye sahip olmak için emeklinin yapması gereken tek şey ise yalnızca nüfus cüzdanıyla birlikte kendisine yakın olan en yakın Garanti şubesine başvurmaktır. Ödeme kolaylıklarına kolaylık katmaya devam eden Garanti bankasının emekliye müjdelediği bir diğer avantaj ise, emekli vatandaş maaşını garanti bankasına taşırsa kredisini öderken her ay ya da 3 aylık periyotlarda Garanti şubesine gitmesine gerek kalmayacaktır. Otomatik ödeme sistemiyle belirlenen ay aralıklarında emeklinin kredi taksiti emeklinin bilgisi dahilinde olmak üzere maaşından kesilecektir. Sağlanan bu avantaj ve kolaylıklar Garanti bankasında emekliyi yine bir adım öne taşıyan projeler arasında sayılmaktadır.

Emeklinin bu şekilde düşünülmesi ve çeşitli kolaylıkların çok yönlü olarak sağlanması emekliyi memnun etmekte, Garanti bankasına olan güveni arttırmaktadır.  Artan bu pozitif hususları duyan ihtiyaç sahibi diğer emekliler ise bu krediye başvurmakta ve bu sayede talep her geçen gün daha da artmaktadır. Garanti bankasının bu projesi emekli banka arasındaki bağı kuvvetlendirmiş bulunmaktadır.Bir önceki yazımız olan Finansbank Emeklilere Özel Kredi başlıklı makalemizde Emeklilere Özel Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git