Garanti İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlarımız hiç bitmiyor, bütçemizi aşan bazı isteklerimiz gerçekte umut vadediyor. Ekonomik şartlar nedeniyle teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmaya, evi yenilemekten çekinmeye, seyahati ertelemeye gerek kalmıyor. Özetle kısa süreli olarak ve çok yüksek olmayan nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için çok beklemeye de gerek yok. Bir geri ödeme planıyla, Garanti ihtiyaç kredisi, ticari amaçlar dışında kalan her türlü ihtiyacınızı karşılamanız gerektiğinde sizin için hazır. Nakit gereksinimini karşılamak isteyen bireyler bu çeşit bir hizmetten faydalanır. Yani şirketin üzerine değil, kendi üzerinize talep ettiğiniz bir satın alma gücü.

 

Şirketten gelirinize yönelik detayları alıp ispatlamanız istenecektir. Ailenin toplam geliri değil de, Garanti ihtiyaç kredisi alacak kişinin kendi geliri kabul edilecektir. Bankayla aranızdaki uzun vadeli ilişkinin temelleri de önemli. Bunlara ilaveten gelirinizin ne kadarını kredi olarak ödeyebileceğinize de banka kendisi karar veriyor. Borçlarınızı tek bir adreste toplamak istiyorsanız, orada burada darmadağınık duran ödemelerinizden bıktıysanız, yine aynı şeyler geçerli. Peki ya yarım kalan eğitiminizi tamamlamaya ne dersiniz? Okul masraflarını ödeyip, planınızı kendinize göre oluşturmuş olacaksınız. Aradığınız aşkı bulduysanız, ne duruyorsunuz? Düğün, balayı, yeni evin masrafları özel şeyler ve bu duruma özel olarak ödeme kolaylığı sağlanabiliyor. Bayramın tamamını sizin için düşündük. Hayat gerçekten de  küsleri barıştırıp, açları doyurup, işlerin yorgunluğunu atıp kendimize geldiğimiz bayramlarla güzel. Tatilin tadını çıkarmaya bakın, nasılsa ödenecek, hiç düşünmeye lüzum yok. Konut teminatı karşılığında verilen, taşıt aracı teminatı karşılığında verilen kredi çeşitleri de var. Size uygun olanı ve bankamızın sunduklarını karşılaştırıp karar vermeniz daha uygun olacaktır.

 

Bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz desteği size sağlamamız için yeterli çalışma sürenizin olması ya da geçmiş tecrübelerinizin tanımlanmış olması gerekir. Başvurunuzu tamamladıktan sonra, size mail aracılığıyla da yardımcı olan temsilciler incelemelerini tamamlayacak ve Garanti ihtiyaç kredisi almak için uygun bulunduğunuz onayını size ulaştıracaktır. Son anda sağlığınız için tehdit oluşturan bir şeyle mi karşılaştınız? Bunun için de baş vurmak mümkün. Huzurunuz bizim için daha önemli, konseptiyle, gönül rahatlığıyla kendinize aradığınız fayda Garanti’de.

 

 

 Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git