Garanti Taksitli Nakit Avans Çekme

Birçok şubeye ve ATM noktasına sahip olan Garanti Bankası, müşterilerine her geçen gün çok daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına sürekli olarak yenilenmeye devam etmektedir. Birbirinden farklı kredi kartı seçeneğine sahip olan bu başarılı banka aracılığı ile sunulan imkânlar, doğru ve düzenli kullanılması halinde oldukça etkili finansal destek görevini görebilmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı da her geçen gün çok daha fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmeye devam eden Garanti taksitli nakit avans çekme, kişilerin ihtiyaçlarını oldukça başarılı bir şekilde karşılamaya devam etmektedir.

Kişilerin nakit paraya ihtiyaç duymaları halinde, günün her saatinde kullanabilecekleri bir imkân haline gelen nakit avans işlemleri her geçen gün daha da fazla sayıda kişi tarafından büyük bir memnuniyet ile tercih edilmeye devam etmektedir. Garanti taksitli nakit avans çekme işlemlerinden faydalanabilmek isteyen kişilerin şu hususlara dikkat etmelerinde büyük bir fayda vardır:

  • %2 gibi oldukça uygun faiz oranları ile birlikte kişiler Garanti Bankası kredi kartları ile birlikte 5 ile 9 ay vade sayısı arasında bir ödeme planı ile taksitli nakit avans çekme işlemlerinden faydalanabilmektedir.
  • En az 500 TL en çok 20.000 TL nakit avans çekilebilmektedir. Kişiler ATM üzerinden taksitli nakit avans çekmek istediklerinde ise gün içerisinde tek seferde en fazla 4.000 TL çekebilmektedirler.
  • Taksitli nakit avans borçları tek bir seferde ancak telefon şubesi üzerinden kapatılabilmektedir. Fakat bu imkândan faydalanmak isteyen kişiler, işlemin yapıldığı gün bu imkândan faydalanamamaktadırlar.
  • Garanti Bankası aracılığı ile sunulan bu imkânlardan faydalanmak isteyen kişiler kendilerine en yakın Garanti Bankası şubesine gidebildiği gibi aynı zamanda ATM, telefon ya da internet şubeleri üzerinden de başvurularını yapabilmektedir. Taksitli nakit avans çekme işlemleri son derece hızlı bir şekilde gerçekleşebildiğinden dolayı, kişilerin kısa bir süre içerisinde ihtiyaç duydukları nakit paraya sahip olabilmektedirler.
  • Her geçen gün daha da fazla sayıda kişinin başvurduğu bu imkândan faydalanılması halinde, kişilerin ödemelerini son derece düzenli ve eksiksiz bir şekilde ödemeleri de gerekmektedir.


Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde kredi kartı, Kredi Kartı Taksitlendirme ve Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git