Garanti Vadeli Hesabı

Para kolay kazanılmıyor, hepimiz uğraşıyoruz. Neden hayatın bana sunduğu imkânlardan daha az faydalanayım ki? Resmi web sayfasından da, kampanyalar ile çeşitlendirilmiş tutarlar için, Garanti vadeli hesabı açmak iyi bir fikir. Bu fikri hayata geçirdiğinizde aynı anda kazanmaya da başlarsınız. Bir projenin satışı beş yıl sürmüştü ve sonunda, en başta konuştuğumuz şekilde ödememizi aldık, mesela. Şimdi bankaya yatırdığımda, o uzun çalışma dönemindeki emeklerim ve bana özel fikirlerim de değerleniyor diye hissediyorum. Bir de şu var, diyelim ki evimi sattım, ödemelerimi uygun şekilde aldım. Bu arada bir iş yerim var, en iyi şirketlerin kalitesinde çalışıyoruz ama ücret politikası çok farklı. Bence bir nedenle sadece piyasanın şartlarına göre değil de, kendi hak ettiklerimiz adına da bu hizmetten faydalanmaya karar veriyoruz.

 

Döviz hesabı yapmak için soluğu Amerika’da almaya gerek yok. Uzun vadede niçin sırf yabancı diye benden fazla kazansın biri, demek ki konu işimize verdiğimiz emekle de alakalı olmalı. Bana öyle görünüyor. Zamanından önce çekim yaparsanız, Garanti vadeli hesabı bankada kalan paranın üzerinden kazandırmaya devam eder, sadece vadesinden önce çektiğiniz bir şey getirmez. Yani karşılığını beklediğimiz çalışmaların bize ait olduğu hak ve gururu bir zamanı hedeflemişse, bu, sürece kavramsal olarak dahil edilir. Konu sadece parayı bekletmek olarak düşünülmemiştir, demek istiyorum. Zamanından önce benim çalışmamla insanların karşısına çıkan bir zorlu rekabetle ben tek başıma baş edemezken, bu hizmet mantıksal olarak da benim yanımda, bana kazandırmaya devam eder.

 

Boş laf yok, hesapsız iş yapmak yok, zaman çizelgesini aşmak yok, kaybetmek söz konusu değil ve konumuz aynı. Paranızı nasıl değerlendireceğinize, Garanti vadeli hesabı açarak kendiniz karar verdiğinizde, prensipleriniz de sizinle birlikte ilerler. Öyle ya, bunlar hep birer iş kolu, herkes kendi işinde uzman ve avantajlar saymakla bitmez desek de yeterli olacaktır. Bazı kararları bireysel olarak alsak da, bankamızın desteğiyle yol alırken, hangi konularda fayda gördüğümüzü de hesaba katsak iyi olur. Ne kadar karlı olursa olsun, önce insan.Etiketler:

Sayfa başına git