Garantiden Altın Teminatlı Kredi

İhtiyaçlarımız doğrultusunda hepimiz bankalardan kredi almak durumunda kalabiliyoruz. Tabi bunun için bir çok kural, prosedür ve evrak işleri ile muhatap olmak zorundayız. Ülkemizde kredi formaliteleri oldukça fazla diyebiliriz. Ancak bizim için sorun haline dönüşen bu evreyi yaşamadan da kredi alabileceğimiz bir yöntem var. Bankalar bizim için bol alternatifli, işlemlerimizi hızlı ve en kolay yoldan çözebileceğimiz şekilde avantajlı hizmet paketleri oluşturuyor. Bize düşen bu ürün paketlerini inceleyerek, kendimize ey uygun olanını seçip, adım adım ilerlemek. Kredi deyince hepimizin aklına, ihtiyaç anında çektiğimiz, karşılığında belli bir faiz oranı ve vadeyle geri ödediğimiz para miktarı geliyor. Ancak Garanti Bankası karşımıza farklı bir kredi yöntemiyle çıkıyor. Altın teminatlı kredi. Hepimiz az yada çok belli bir birikime sahibiz ve hala var olan birikimimiz üzerine, daha fazla yatırım  yapabilmek için çalışıyoruz. Günümüzde altın en iyi birikimlerden biri gibi görünüyor. Bu bilinçle hareket eden Garanti bankası, Garantiden altın teminatlı kredi adı altında bir ürün hizmeti sunuyor.

İhtiyaç veya diğer kredi çeşitlerinden birini kullanmak istiyorsanız, ancak kredi çekimi sırasındaki evrak formaliteleri ile uğraşmak istemiyorsanız bu hizmet tam size göre. Garanti bankası altın teminatlı kredi başvurusunda bulunduğunuz takdirde, elinizde bulunan altınları teminat göstererek formalitesiz kredi kullanabilirsiniz. Böylelikle acil nakit para ihtiyacınızı altınlarınızı bozdurmadan karşılayabilirsiniz. Başta da söylediğimiz gibi formalitelerle uğraşmanıza gerek kalmayan bu hizmette bir diğer önemli nokta da, kredi talebinizin kesinlikle onaylanacak olması. Bu özelliği ile diğer kredi ürünlerinde yaşadığımız kredim onaylanacak mı endişesini yaşamadan rahat bir şekilde, işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Garanti bankası altın kredisi için belirlenen kredi üst limiti 100 bin lira. Kredi üst vadesi ise 36 ay olarak sınırlandırılmıştır. Yıllarca uğraşarak gelecek için bir birikim haline getirdiğiniz altınlarınızı bozdurmanıza gerek kalmadan, ihtiyaç duyduğunuz nakdi alabilir ve uzun vadeli ödeme planı ile rahatça geri ödeyebilirsiniz. Faiz oranlarının da düşük tutulduğu Garantiden altın teminatlı kredi hizmetinde oranlar, % 1,22 den başlamaktadır. Altın değerindeki bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız en yakınınızdaki Garanti bankasına uğramanız yeterli.Sayfa başına git