Garanti’den Destek Kredisi Alanlara 100 tl. Bonus Fırsatı

Bu kart her yerde, hemen her ay giyimde, ihtiyacım oldukça elektronikte, akaryakıt temin ederken, her dakika markette, benimle. Ve ben harcıyorum, o kazandırıyor. Bu faydasına alıştım, ben de belirli dükkânlardan alışveriş ediyorum, kartımla birlikte hareket ediyorum. Bazen taksit imkânlarıyla, bazen de kazandırdığı kadarıyla aklımda yer ettiği şekilde karlı. Tanıtımları ne kadar da kapsamlı… Şimdi de bir güçlü hizmet, Garanti’den destek kredisi alanlara 100 tl. Bonus fırsatı ve kazanmanın sonu yok. Son güne bırakma şu ödemeleri deriz ya, asıl takip etmemiz gereken kampanyaların son günü, bedavası çok.

 

Kampanya kapsamında, hediyenizi aldığınızda, bir kez daha harcarken, kazanmanın ve kartınızın ayrıcalığını hissedeceksiniz. Aralık ayının şahanesi de aynı şekilde kampanyaya katılanlara sunduğu fırsatla ilgi çekici hale getirilmiş, Garanti’den destek kredisi alanlara 100 tl. Bonus fırsatı, her günkü harcamalar kadar yakın bir seçenek. Flaş kartınızla ilgili her şeyi bir başlık altında toplayan Bonus. Üstelik Bonus Flaş ile standart kart işlemlerini yapmak gayet kolay. Başlangıçtan beri, çeşitli markalara bizi davet eden, alışverişe kendi seçenekleriyle imza atan kart olarak farkını ortaya koymuştur. Logosuna rastlamadığımız yer var mı bilmiyorum, gördüğümüz anda bütün alışveriş yeşile boyanır, ödemeler kolaylaşır. Sürekli olarak Bonus kazanmaya alışık olanlar bilirler, alışveriş hiç bitmez. Fırsatlar dünyasına dâhil olmak için logoyu sevmeniz bile yeterlidir bazen, en azından öyle düşünülür.

 

Kartınız farklıysa, ödüllerin yüklenebilmesi için, Paracard’a da başvurabilirsiniz. Konu yine aynı, on bin Türk lirası üzerinde Garanti’den destek kredisi alanlara 100 tl. Bonus fırsatıve bu şartlar bir kere için geçerli. Kredinizi ne için aldığınız, neyi nereye harcayacağınız size kalmış ama alırken ne kazandığınızı banka belirlemiş. Krediyi kullandırırken bankalar komisyon alabilir, teminat isteyebilir. Siz ise bir de üstüne hediye kampanyasından faydalanacaksınız. Bankalarla ilgili yaklaşımlarınız daha olumlu olsun, ödemeler gözünüzü korkutmasın, kartınızla alışverişiniz dost olsun istenir. Destek hattını arayarak bilgi aldığınızda da böyle düşünmenizi umarız, ay sonunda ise bu fırsat yerini bir başkasına bırakacaktır. Takip etmeye değer doğrusu.

 

 Sayfa başına git