Halk Bankası Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi

Her bireyin hayali bir gün emekli olduğunda çalışma hayatındaki yoğunluktan dolayı gerçekleştiremediği seyahatler, tatiller ya da almak istediği bir şeyler vardır. Emekli olduktan sonra belki sakin bir sahil kasabasında ev yoğun ve stresli çalışma hayatından sonra keyif yapmak. Ya da uzun uzun yurtiçi, yurtdışı seyahatlerine çıkmak, beklide hep ertelediğimiz o hobimiz üzerine yoğunlaşmak. Fakat bazen hayatta isteklerimiz uygulamakta zorlanabiliyoruz. İşte halk bankası emekli müşterilerinin tam da bu noktada yüzünü güldürecek bir haber ile karşımıza çıkıyor. Halk bankası gülen emekli ihtiyaç kredisi, emekli maaşını halk bankasından alan emekliler için cazip koşullar ile bir kredi bu. Eğer emekli maaşınızı halk bank’tan almıyorsanız üzülmeyin emekli maaşınızı halk bank şubelerinden almak koşulu ile tüm emeklilere kapılarını açıyor.

Halk bank ülkemizi bu geçmişten bu günlere taşıyan emeklilerimize bu krediyi bir gönül borcu olarak görüyor. Halk bank uygun faiz oranları ile esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Halk bank’ın aradığı tek bir koşul var. Emekli maaşınızı halk banktan alıyor olmak ya da alacağınızı taahhüt etmek. Emekli maaşınızı halk bank şubelerinizden almaya başladığınızda bu krediden yaralanmaya hak kazanıyorsunuz. Halk bankası gülen emekli ihtiyaç kredisi size 36 ay vadeli kadar taksit imkânı sunuyor. Gülen emekli ihtiyaç kredisinin faiz oranı ise % 1.29 ile % 1.35 arasında değişiyor. Halk bank bu kredi için üst limiti 50.000 TL olarak belirlemiş. Web sitesi,  internet şubesi, diyalog ve sms ile başvurular için üst limit 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Emekliliğinizin keyfini çıkarmak artık daha kolay. Emekli olduğunuzda işler planladığınız gibi gitmedi ise bu krediye başvurarak isteklerinizi kendinizi zorlamadan gerçekleştirebilirsiniz. Halk bankası gülen emekli ihtiyaç kredisi bu konuda birçok emeklinin yüzünü güldürecek. Tam emekli oldum artık rahat bir hayatım olacak derken beklenmeyen sürprizler nedeni ile zorlanıyorsanız ve çocuklarınızdan veya başka birilerinden yardım almak onları zor bir durumda bırakmak istemiyorsanız bu kredi tam da size göre. Halk bankası gülen emekli ihtiyaç kredisine hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp ‘emekli, TC kimlik no, gelir bilgisi, talep edilen tutar’ yazarak 3452 ‘ye sms gönderebilirsiniz. İsterseniz tüm halk bank şubelerinden, halkbank.com.tr‘den, halkbank internet şubesinden veya halkbank dialog’tan da başvurabilirsiniz. İster masrafsız ister uygun faizli kredi kullanarak bütçenizi zorlamadan kredinizi kolayca geri ödeyebilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git