Halk Bankası Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Ülkemizde şu an için yaklaşık olarak 2.5 milyona yakın kamu çalışanı bulunurken, bu kadar insana bir değer olması lazım bizce. Her geçen gün zorlaşan hayat pahalılığında giderlere ortak biz çözüm yolu bulmak hele de maaşı belli olan insanlar da git gide zor bir hal almaktadır. Birde buna o kamu çalışanının ekstra bir ihtiyacı olduğunda işler gerçekten daha zor bir hal almaktadır. Peki, bütün bu ihtiyaçlarında kamu çalışanının yanında olan ne kadar insan ve ne kadar kurum var,  aslında öyle pekte fazla değil, maaşı zaten kısıtlı olan, öyle pek fazla artırım yapamayan, her insanda olduğu gibi kamu çalışanının da istediği farklı şeyler muhakkak vardır. İşte bu ekstra giderlere yardım eden halk bankası kamu çalışanlarına özel kredi vermekte ve bu konuda kamu çalışanlarına adeta ilaç gibi gelmekte.

Mesela yaklaşan yılbaşına herkes gibi bazı hayaller sığdıran kamu çalışanları buna desteği nerden bulurum diye düşünürken akla gelen halk bankası kamu çalışanlarına özel kredi tüm kamuluların da yılbaşına olan planlarını gerçeğe çevirmede yardımcı olmakta.  Yaklaşan yılbaşının vereceği tatille birlikte her insan gibi eğlenmeyi hak eden kamululara desteğini tam olarak veren ve daha birçok konuda yanlarında olan halk bankası, insanların bütçesinin onları zorlamasına izin vermiyor ve gereken desteği sağlıyor.

Üstelik kamulunun krediyi çektikten sonrasını da düşünen halk bankası sıra paranın geri dönüşüne geldiği zaman da zorlanmasınlar diye bu halk bankası kamu çalışanlarına özel kredi verirken de faiz oranını da makul bir miktarda tutmaktadır. Halk bankası bu alanda verdiği kredin faizini %1 veya %1.10 oranında tutup yüksek olan oranda dosya masrafı bile almamaktadır. Bu durumda da kamu çalışanını her zaman düşündüğü gibi bundan sonrada düşünecektir.  Hayatımızın her alanında yardımcı olmak var olan kamu çalışanını da düşünen birilerinin olması ne kadar güzel bir olaydır. Her sektörde var olan ve bir günde kim bilir kaç kişiye yardımcı olan bu kamu çalışanları da en az bizim kadar gezmeyi eğlenmeyi bir şeyler almayı hak etmektedir.Etiketler:

Sayfa başına git