Halk Bankası Kredi Kartı

Halk Bankası, kredi kartı pazarında mevcut olan etkinliğini artırmaya ilişkin yeni markası olan Paraf’ı, ‘Ayrıcalıklar bu Paraf’ta’ sloganı ile hizmete sunmuştur. Yepyeni Halk Bankası kredi kartı Paraf ile sektör genelinde ilklere imza atılmıştır. Halk Bankası, Paraf kart sahibi olan tüm müşterilerinden kart ücreti talep etmemektedir. Ayrıca daha önceden Mart 2013 tarihi sonuna kadar Paraf kart sahibi olan kişilerin ilk ekstrelerinde mevcut olan harcamaların yaklaşık %25 oranını da 100 TL’ye kadar Halk Bankası üstlenmişti. Paraf özellikli ürün grubu dahilinde Business, Platin, Gold ve Klasik kredi kartı seçeneklerinin yanı sıra seyahat harcamalarına ilişkin olarak tasarlanan Parafly ve tüm üniversite öğrencilerine özel olarak hazırlanan Parafree de yer almaktadır.

Paraf kart sahipleri kampanya günlerini de kendileri belirleyebilecektir. Halk Bankası, Paraf kart ile ülkemiz genelinde ilk defa kart sahiplerine ayın belli bir gününü kendileri için kampanya günü olarak tercih etmek ve bu gün içerisinde ilave puan, taksit, indirim ce ödeme erteleme alternatiflerinden kendi istediklerini kullanabilme imkanı sunmaktadır. Halk Bankası kredi kartı seçeneklerinden en popüleri olan Paraf kart ile yapacağınız kira ödemelerinden de komisyon alınmamaktadır. Üniversite öğrencileri için özel olarak sunulan Parafree kart ise, kart sahiplerinin isteklerine göre üye iş yerlerinde mevcut olan sürpriz avantajlardan faydalanma imkanı sağlamaktadır.

Ülkemiz genelinde bir ilk olan, Cumartesi günleri bütün restoranlarda geçerli olan indirim uygulamalarından da Paraf Platin ve Paraf Gol kart sahipleri yararlanabilecektir. Cumartesi günleri herhangi bir ayrım olmadan restoranlarda yapılan bütün harcamalar için Paraf Platin karta %25 indirim, Paraf Gold karta %10 indirim uygulanmaktadır. Halk Bankası kredi kartı seçenekleri arasında bulunan Paraf Platin kart sahiplerine ilave olarak şehir içerisinde ücretsiz olarak kurye hizmeti de sunulmaktadır. Paraf kart sahibi olan kişiler, alışverişlerinden elde ettikleri puanlar bakımından da çok daha fazla ayrıcalığa sahip olmaktadır. Katlı puan uygulamaları doğrultusunda Paraf Platin, Gold ve Klasik kart sahipleri aylık harcamalarının yaklaşık 2 katına kadar puan kazanabilecektir. Kısacası Paraf kart sahibi olarak kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan DenizBank Kredi Kartı başlıklı makalemizde Kredi ve kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git