Halk Bankası Sıcacık Kış Kredisi

Soğuk kış mevsimine ve yeni yıla girdiğimiz bu günlerde gerek yeni yılda artan beklentilerimiz, yeni mevsimde oluşan ihtiyaçlarımız gerekse yeni birikim ve yatırım girişimlerimiz bizleri bankalara ve kredilere yönlendiriyor. Günümüzde bu ihtiyaçlara kişiye özel fırsatlar ve indirimli faiz oranları ile vade seçenekleri sunan bankaların sayısı ise gittikçe artıyor. Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde mevsimsel krediler ve kampanyalar da kış ayına özel olarak bankalar tarafından yayınlanmaya başlandı. Üreten Türkiye’nin Bankası sloganıyla yola çıkan Halk Bankası da kış mevsimine özel kredi fırsatlarını ve kampanyasını müşterilerinin hizmetine sundu. Halk Bankası Sıcacık Kış Kredisi adıyla hizmet veren bu kampanyada düşük faizlerle ve sadece 364 TL taksitle ödeme imkânına sahip olabilirsiniz. Kredi başvuru detayları ise aşağıdaki gibi.

                Öncelikle düşük faiz oranları ile kredinizi serbest ödemeli olarak artan veya azalan taksitlerle ödemeyi tercih edebilir, dilerseniz taksit ödemelerinizi iki aya kadar erteleyebilirsiniz. Halk Bankası Sıcacık Kış Kredisi’ne başvurmak içinse tek yapmanız gereken “Kredi, TC Kimlik Numarası, Belgelenen Gelir Miktarı ve Talep ettiğiniz kredi tutarı” bilgilerinin aralarında birer boşluk bırakarak 3452 numarasına göndermek. Sonrasında ise banka tarafından başvurunuz değerlendiriliyor ve size geri dönüş yapılıyor. Kısa mesajla başvurunun yanı sıra en yakın Halk Bankası şubesinden, internet şubesinden, Halk Bankası internet sitesinden veya telefon bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunmanız da mümkün.

Kısa mesajla anında başvuruda bulunmanız için örnek olarak “KREDI 123698632424 5000 50000” şeklinde bir kısa mesajı 3452’ye gönderebilirsiniz. Sıcacık kış kredisi kapsamında 50.000 TL’lik kredi tutarını %1,29 faiz ile 36 ay vadede ödeyebilirsiniz. Halk bankası sıcacık kış kredisi avantajlarının detaylarına ise web sitesinden de ulaşabilirsiniz. Ön başvurunuzun kabul edilmesi durumunda müşteri temsilcisi sizinle kredi kabul işlemleri için iletişime geçecek ve krediniz işleme alındıktan bir süre sonra hesabınıza yatacaktır. Böylece çok kısa bir süre içerisinde düşük faiz oranı, taksit erteleme seçenekleri ve artan vade imkânları ile avantajlı Halk Bankası Sıcacık Kış kredisine sahip olabilirsiniz.

 Etiketler:

Sayfa başına git