HSBC Kredi Kartı

Hem yurt içinde hem de yurt dışında milyonlarca Visa ya da Mastercard işaretli olan mağazalarda geçerli bir kredi kartı, HSBC Advantage Classic/Standard kredi kartıdır. Yurt içinde geçerli olan on binlerce üye kuruluşta taksitli alışveriş ya da tek sefer ödeme imkanı sağlanacaktır. HSBC kredi kartı olan Advantage Classic, pek çok özellik sunabiliyor. Bunlardan biri de nakit avans özelliğidir. Nakit avans çekmek istediğinizde yurt içinde ATM ve banka şubelerinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında yer alan diğer bütün bankaların ATM’lerinden işlem yapabilirsiniz. Üstelik HSBC tarafından sunulan telefon bankacılığı ve internet bankacılığı avantajlarını değerlendirerek kredi kartınızdan dilediğiniz kadar nakit avans çekip vadesiz hesabınıza nakit girişi sağlayabilirsiniz.

Bu kredi kartı sayesinde Advantage Tatil Puan ve Advantage Nakit puan programlarından da faydalanabilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde yer alan her türlü detayı incelikle düşünüp hazırlanan HSBC Club Lounge’tan da faydalanabilirsiniz. HSBC kredi kartınızın kaybolması, çalınması ya da kredi kartınızla almış olduğunuz eşyalarınızın zarar görmesi durumunda HSBC tarafından sunulan Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı avantajından yararlanabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı kayıp ve çalıntı durumlarında, ücretsiz olarak Acil Kart Yenileme ve diğer Nakit Avans hizmetlerinden faydalanmanız da mümkündür. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz direkt olarak banka kuruluşuyla da görüşebilirsiniz.

Yurt dışındaki harcamalarınızı TL ya da $ olarak ödemeniz mümkündür. Ekstre tercihlerinizi öğrenmek ya da değiştirmek isterseniz HSBC telefon bankacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. HSBC kredi kartı tercih ederek 3 ayrı hesap kesim döneminden sizin için en uygun olan aralığı tercih edebilirsiniz. Kredi kartınız sizlere ulaştıktan sonra da telefon bankacılığı ya da internet bankacılığı hizmetleri aracılığı ile hesap kesim tarihlerinizi değiştirmeniz mümkündür.  Akraba şartı arandan istediğiniz kadar ek kart çıkarmanız da son derece kolaydır. Bu kartların nakit avans çekebilme yetkisini ve limit düzeyini de kendi limitiniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. En güvenli, en yenilikçi, en avantajlı ve en kazançlı kredi kartı için HSBC kuruluşunu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Kredi Kartı başlıklı makalemizde HALK BANKASI, Halk Bankası kredi kartı ve kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git