ING Bank Dersini Çalışmış Kredi

Hepimizin kendimizi geliştirmek istediğimiz bir alan vardır. Bunun için gitmek istediğimiz kurslar, yabancı dilimizi geliştirmek için yurtdışı programları ya da meslek olarak seçtiğimiz alanla ilgili eğitimler vardır. Fakat çoğu zaman maddi koşullar nedeni ile bu isteklerimizi erteleyebiliyoruz. İşte bu noktada ING Bank dersini çalışmış kredi ile imdadımıza yetişiyor. Çocuklarını okutmakta olan velilere ve öğrencilere hayallerini gerçekleştirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Gitmek istediğimiz o kurslar, eğitim programları artık bizlere çok daha yakın. ING Bank ile ihtiyacımız olan maddi yardımı düşük bir faiz oranı ile karşılayarak hayalimizdeki eğitimi gerçeğe dönüştürebiliriz.

Öğrenci ya da herhangi bir işte çalışmakta olup bir yandan da okumaya çalışan bireyler ve çocuklarının eğitim giderlerini karşılamakta zorlanan veliler bu fırsattan hepiniz yaralanabilirsiniz. Her insanın hayalinde yapmak istediği bir meslek muhakkak vardır. Hepimiz öğrencilik hayatını bitirip çalışma hayatına başladığımızda işveren tarafından bir ön elemeye tabi tutuluruz. Bizi diğer rakiplerimizden öne çıkaracak olan unsur ise aldığımız eğitim ve sahip olduğumuz sertifikalar olacaktır. ING Bank dersini çalışmış kredi’ye başvurarak ileride ki meslek hayatımızda bizleri bir adım ileriye taşıyacak olan kurs ve eğitim programlarına gidebiliriz. ING Bank 2015-2016 eğitim yılı için nakit ihtiyacı bulunan müşterilerine böyle bir fırsat sunmaktadır. ING Bank dersini çalışmış kredi’ye başvuru yapmak isteyen müşteriler için kampanya koşulları ise şu şekildedir;

  • Kredi tüm öğrenci velilerine, öğrencilerin eğitimini üstlenen herhangi bir bireye veya düzenli gelir sağlayan bir mesleği var ise öğrencilere kullandırılabilir.
  • Üst limit 50.000 TL’dir.
  • Vade aralığı 3 – 36 aydır.
  • Faiz oranı % 1,34
  • Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının % 0,5 ‘i kadardır.

ING grubu, bankacılık, sigorta ve varlık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren dünya çapında bir finansal hizmetler şirketidir. ING grubu 40 ‘ tan fazla ülkede hizmet vermektedir. ING grubu faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında bir çok program hayata geçirmektedir. Türkiye’de yaklaşık 330 şube ile hizmet veren ING Bank almak istediği eğitim konusunda nakit sıkıntısı yaşayan müşterilerine ING Bank dersini çalışmış kredi ile kapılarını açmaktadır. Değerli veliler çocuklarınızın okul taksitlerinden, üniversite giderlerine, ilköğretim ve ortaöğretim masraflarına kadar eğitimle ilgili her konuda bu krediyi kullanabilirsiniz. Artık çocuklarınızın  geleceği için gerekli olan maddi desteği ayda % 1,34 faiz oranı ile 36 ay’a kadar taksitlendirerek sağlayabilirsiniz. Unutmayalım ki çocuklarımız ya da kendi eğitimimiz için yaptığımız her türlü yatırım gelecekte hayat koşullarımızın çok daha rahat olmasını sağlayacaktır.

 

 Etiketler:

Sayfa başına git