ING Bank İhtiyacı Olana Mola

Hepimiz çoğu zaman ihtiyaçlarımızı karşılamak için nakit desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Günümüz koşullarında almak istediğimiz eşyalar ya da ev giderleri,  çocuklarımızın eğitim masrafları hatta hayallerimizi süsleyen bir ev veya araba sahibi olmak gibi birçok şey için nakit paraya ihtiyacımız oluyor. İşte bu noktada ülkemizin en yeni bankalarından olan ING Bank ihtiyacı olana mola kampanyası ile yardımımıza yetişiyor. Bu ihtiyaç kredisi için herhangi bir koşulda sunmuyor. Üstelik kredinizi çektikten sonra bir süre ödeme yapmakta zorlanacaksanız size 3 ay sonra ödemeye başlama imkânı tanıyor.

Günümüzde hemen hemen hepimizin alışverişlerimiz için yararlandığımız kredi kartlarımız vardır. Fakat bu kartlar daha yüksek tutardaki isteklerimizi karşılamaya yetememektedir. Aylık alışverişlerimiz için yeterli olsalar da birçoğumuzun kartı ev, araba ya da iş yerimiz için gerekli olan nakit ihtiyacını karşılayamamaktadır. İşte bu noktada ING Bank ihtiyacı olana mola kampanyasına birkaç adet evrak ile başvurabiliyoruz. Bu başvuru için T.C uyruklu kişiler için nüfuz cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport gibi kimlik belgelerimiz ve başvuru sahibinin adına 3 aylık ikametgâh belgesi, doğal gaz, elektrik, telefon faturası olması yeterli. Ayrıca çalışanlar için maaş bordrosu, çiftçiler için çiftçilik belgesi, emekliler için ilgili makamdan düzenlenmiş kimlik belgesi, tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler ile serbest meslek erbabı için son yıla ait vergi levhası fotokopisi gibi belgeler gerekmektedir. Kampanya koşulları ise aşağıdaki maddelerdir;

  • Kampanya 3.001 – 100.000 tutar aralığındaki krediler için geçerlidir.
  • Sadece 36 ay vadede ve % 1.39 faiz oranı ile kullanılabilir.
  • Üç taksit ertelemeli olarak ödemeye Nisan 2016 ‘da başlanılacaktır.
  • Kredi tahsis ücreti %0.5 (binde 5) olarak hesaplanır.

ING Bank sunduğu bu koşullar ile birçoğumuza ihtiyacımız olan nakit desteği sağlamaktadır. Türkiye’nin birçok il ve ilçesindeki şubeleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Birçok bankaya göre düşük faiz oranı ile üstelik 3 ay erteleme seçeneği sağlayarak müşterilerinin yanında yer almaktadır. ING Bank ihtiyacı olana mola kredisi ile nakit ihtiyacınız karşılayıp size uygun tercih edebileceğiniz aylık ödemeler ile rahat bir nefes almanızı hedeflemektedir. Daha detaylı bir bilgi almak ve istediğiniz koşullarda aylık ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek için size en yakın ING Bankası şubesine gidebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 Etiketler:

Sayfa başına git